изследване на кръвна група

  • 10 831
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Здравейте,мами!Плаща ли ли сте за изследване на кръвната ви група?Моят гинеколог твърди,че не може да ми даде направление за това.

# 1
  • Мнения: 1 877
Да,плаща се навсякъде.Мисля,че е 5 лв.

# 2
  • Мнения: 88
да плаща се задължително

# 3
  • Мнения: 2 926
А аз да попитам малко извън темата - изследванията за сключване на брак, включват ли изследване на кръвната група?

# 4
  • София
  • Мнения: 4 273
Не, за брак не ти трябва кръвна група Wink

# 5
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Не такива изследвания за кръвна група не трябват при сключване на брак , но се плащат на всякъде . Цена не мога да ти кажа , това зависи от ценоразписа на лабораторията .

# 6
  • Мнения: 2 751
да, плаща се

# 7
  • Мнения: 3 537
А за да разбера кръвната група на детето ми пак ли се плаща?,  че в болницата като се роди знам само резус фактора.Имате ли представа? newsm78

# 8
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
no4a , изследване за кръвна група се прави още като се записваш на ЖК и не се плаща тогава. Още ли не са ти пускали изследванията по каса newsm78?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 268
По линия на "Майчино здравеопазване", т.е. ако си бременна, НЕ СЕ ПЛАЩА!!! Трябва да ти даде направление.

# 10
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
И за детето се плаща , но мисля , че в листа за раждането е записано коя група е детето . Поне аз от там видях .

# 11
  • Мнения: 46 438
И аз като бях бременна ми казаха, че само кръвната група се плаща, 11 лв. ми излезе.

# 12
  • Мнения: 3 146
Дава се направление, но се плаща такса. Иначе е малко по-скъпо (за майката, де).
За детето изследването на групата също трябва да е безплатно, ако се наложи, а и не може да са установили само резус фактора, без да се остановили групата! Трябва да я има.

# 13
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
И аз като бях бременна ми казаха, че само кръвната група се плаща, 11 лв. ми излезе.
Да, тогава не се поемаше от касата. На мен ми струваше 9 лв. и отделно 2лв. такса лаборатория.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз пък платих само 2 лв в лабораторията.

Общи условия

Активация на акаунт