Водата вреди???

  • 2 065
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 156
http://dieti.rozali.com/dieti-lubopitno/p2845.html

Успяха вреда и във водата да намерят. Вие на какво мнение сте? Тази статия ще ви накара ли да ограничите водата? Аз лично продължавам да смятам, че е хубаво да се пие повечко вода.  Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 4 294
Незнам доколко е вярно написано Thinking но не мисля да променям пиенето си на вода, като количество и прием на ден  Peace

# 2
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
никой не може да ме убеди в това Naughty

# 3
  • Мнения: 2 926
никой не може да ме убеди в това Naughty
Мен също!

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Не вярвам на това.То май не останаха полезни неща.

# 5
  • Мнения: 8 505
Пия вода не с цел да отслабвам или да си залъгвам глада.Два литра са малко за моя организъм.Пия я,защото имам нужда от нея.Вредно или не-нямам намерение да си променям навиците.

# 6
  • Мнения: 817
Аз също пия много вода ,дори имам чувството ,че прекалено.На ден две шишета от литър и половина не ми мърдат ,като не броя фрешовете ,чайовете и т.н..Но с някои неща от статията съм напълно съгласна и лично съм ги изпитала.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз пия близо 2л. вода на ден.

Не вярвам на това. То май не останаха полезни неща.

 Peace

# 8
  • Мнения: 7 186
2 литра на ден +- е нормално за мен и никой не може да ме убеди в противното. За здрави бъбреци това не е натоварване, напротив. Може да има ограничение в приема на течности само при определени заболявания. Пиенето на вода е по- полезно от непиенето.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 060
Тази статия е напълно объркана. Прочетете я по-внимателно и ще видите, че авторът й направо си противоречи.
Ще си пия вода, колкото ми се иска. От малка съм си "водна жаба" и никой и нищо няма да ме откаже да пия вода. Не обичам безалкохолни напитки и други заместители на водата и това си е.    Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 206
Глупости!  ooooh!

# 11
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Сглобена изглежда статията и не си заслужава.
Истина е, че свързаната водя е по-полезна, но и ако се храните само с грейпфрути и дини, едва ли ще пиете по 2 + литра.
Написана е като роботи, които пият по 3 литра на ден независимо от храната.
Всичико крайно е вредно колкото самоцелното наливане с вода.

# 12
  • Мнения: 473
Аз лично не пия много вода, просто не искам да се насилвам, пия толкова колкото ми се пие - 1,5 л. на ден най-много. Ям храни съдържащи вода, но статията е по-скоро за тези, които смятат че като пият вода им се притъпява чувството за глад, което не е вярно наистина. За малко да, след 5 мин. пак си гладен. Иначе смятам че пиенето на големи количества вода действа много добре на организма, тъй като кожата много добре се хидратира, изхвърлят се токсините от организма, водата е изключително полезна за стомашно-чревния тракт. Не е лъжа, че хората, които не пият вода често страдат от запек например. Така че статии много, всеки си знае кое е добро за него и кое не е. Аз съм твърдо за пиенето на много вода и се старая да увеличавам дневната доза.

# 13
  • Мнения: 1 975
2 литра на ден +- е нормално за мен и никой не може да ме убеди в противното. За здрави бъбреци това не е натоварване, напротив. Може да има ограничение в приема на течности само при определени заболявания. Пиенето на вода е по- полезно от непиенето.

 Peace

# 14
  • Мнения: 2 677
никой не може да ме убеди в това Naughty

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт