Зачервена и гореща бузка?

  • 1 063
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 917
От вчера едната бузка на Гери периодично става по-топличка и зачервена от другата. мерим Т - няма. На какво според вас може да се дължи това? Днес гледачката ми се обади, че отново е така. Минава от само себе си, но ми е странно Rolling Eyes Предположения? или пък да ви се е случвало нещо подобно newsm78

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нови зъбки?

# 2
  • Мнения: 8 917
Засега го отдавам на това - има да излизат още Thinking
Поздрави, Шани Hug

# 3
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
И аз мисля, че са зъби.

# 4
# 5
  • Мнения: 6 315
На Йоан му се зачервяват така бузките, когато го е духал вятър. Понякога направо горят, а Т няма.  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 8 917
На Йоан му се зачервяват така бузките, когато го е духал вятър. Понякога направо горят, а Т няма.  Rolling Eyes
Да, но пък тя не е излизала навън. newsm78

# 7
  • Мнения: 48
 Много често се случваше на дъщеря ми,когато беше по-мъничка.Ей така,става например след като е спала на обед,едната бузка е червена и пари,а на другата и няма нищо.Това беше миналата зима,сега се случва много рядко(на 2г. и 9 м. е).Лекарката не намери нищо обезпокоително,каза че ще отшуми,така и не ми стана ясно каква е причината.Ние сме по принцип с много чувствителна кожа,все пъпчици,все червенинки,та бях претръпнала и не си поставих за цел да разбера какво е точно.

# 8
  • Мнения: 8 917
Благодаря, Katiko  Hug
И Гере доста често около устните е с леко червеникави пъпчици - редовно й мием ръцете, защото го отдавам на това, че пипа всичко и след това си лапа ръцете....нямам идея от какво може да бъде...

# 9
  • Мнения: 48
 Радвам се,ако съм те успокоила.Също забравих да добавя,че имах съмнения за контактен дерматит.Бях набедила един вълнен килим, по който много обичаше да се търкаля,но той още си е вкъщи,а тази зима се е случвало май само веднъж да се зачерви.Всъщност мен ме притесняваше най-много,че бузката пари,но пък на нея не и причиняваше никакъв дискомфорт,така че, както писах по горе,се отказах от по-задълбочени диагнози.

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
И двете ми деца минаха през този период.
При каката беше дерматит, атопичен. Израстна го с възрастта.
При малкия виновни бяха зъбките. Peace

# 11
  • Мнения: 8 917
Вчера след като писах, отново се обадих у дома - била се оправила. Като се върнах от работа не се е зачервявала newsm78 Едното предположение са зъбките, а другото, което ще имам предвид ще е контактен дерматит Thinking Благодаря ви, момичета Hug  bouquet

# 12
  • Мнения: 241
При нас причината също е АД, бузите се зачервяват винаги когато се опира продължително време в дрехи, чаршафче, играчки.Кожата става суха, груба и много червена, но не е гореща. Също никнат зъбки.

# 13
  • Мнения: 8 917
При нас причината също е АД, бузите се зачервяват винаги когато се опира продължително време в дрехи, чаршафче, играчки.Кожата става суха, груба и много червена, но не е гореща. Също никнат зъбки.
Rolling Eyes Днес да чукна на дърво всичко е ок  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт