Плащате ли на генеколога при издаване на болнични?

  • 2 033
  • 46
  •   1
Отговори
На 09.03.2007г. / петък / ходих на редовен преглед при генеколога си. Установи на видеозон, че бебето е доста голямо за V мес. от бременоста ми, но и наличие на кръвоизливче и хематом. Каза ми , че трябва да лежа Thinking, за да не изпуснем бебето и да дойда на 12.03.2007г. / понеделник / да ми пусне 7 дни болнични. Когато отидох в понеделник, генеколога ми написа болничния, каза ми , че това е вторичен преглед / без изобщо да ме е прегледал, че нали ме преглежда в петък / и ми поиска 10.00лв. Twisted Evil ConfusedУчудих се, можеше ли генеколога да ми даде болнични още в петък Sick? Някой патил ли е моята случка? Rolling Eyes Предстои ми ново ходене при генеколога на 16.03.2007г. / петък / за да ме прати на лекарска комисия, така ме каза. Ще плащам ли и този път? До сега никъде не съм плащала, нито при личната си лекарка, нито при невролога, нито при генеколога, дори и като ми правеха изследвания на кръвта и урената, за васерман и кръвна група. Посъветвайте ме как да постъпя когато отново ми поиска пари?newsm78 #2gunfire #Crazy
                                                                                          С уважение:  Вера Блажева

# 1
  • Мнения: 2 677
За да ти даде болничен, по-дълъг от седем дни, гинекологът те предлага на ЛКК, която съответно разрешава или не. Но това, че ти е поискал пари, за да ти издаде болничен или да те предложи на комисия, си е чиста безочливост, ако ходиш на прегледи по Здравната каса.  Sick Смени си гинеколога!
Успех и лека бременност ти желая!  Hug

# 2
  • Мнения: 5 362
Никога не съм плащала Naughty

# 3
# 4
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Не съм плащала.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Ако ходиш на консултацшя по здравна каса сэс сигурност не се плаща.Това,че ти е поискал 10 лв. си е чист рекет.Бременните не плащат и потребителска такса.

# 6
  • Мнения: 532
И аз не съм плащала , но гинеколожката ме предупреди , че може да извършва само един преглед на 30 дни по здравна каса.При положение , че имаш проблем свързан с бременността би трябвало да има някакви вратички.Успех и дано всичко да е ОК.

# 7
  • Мнения: 11 004
Разбира се, че не! Досега са ми издавани болнични за по 30 дена и болничен от комисия - не съм плащала за нищо.

# 8
  • Мнения: 397
Ако ходиш на консултацшя по здравна каса сэс сигурност не се плаща.Това,че ти е поискал 10 лв. си е чист рекет.Бременните не плащат и потребителска такса.

Точно така!!! И аз никога не съм плащала!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 345
Никога не съм плащала Naughty
и аз

# 10
  • Мнения: 4 784
Аз си платих 5 лв. за болничен, обаче ходих в частна клиника, коята не работи със здравната каса.

# 11
  • Мнения: 8 917
Не, никога Naughty

# 12
Благодаря за отговорите Wink! Да, към здравната каса съм на преглед при генеколога. Но ме предупреди, че и на Лекарската комисия / състояща се от трима души / ще трябва да плащам - по 1.80лв. на човек Mr. Green. Миналата година плащах тази сума на ЛКК, защото бях оперираена от дискова херния, но сега ще трябва ли да плащам. От прочетеното разбирам, че не се плаща никъде, когато си бременна и си с направление. newsm78 Докога ще търпим подобни обирджийства! #Cussing out Само защото сме им в ръцете и два живота зависят от тях #Cussing out!Помагайте мили хора baby_neutral!

# 13
  • Мнения: 1 483
Ако ходиш на консултацшя по здравна каса сэс сигурност не се плаща.Това,че ти е поискал 10 лв. си е чист рекет.Бременните не плащат и потребителска такса.
Peace

# 14
  • Мнения: 2 677
Но ме предупреди, че и на Лекарската комисия / състояща се от трима души / ще трябва да плащам - по 1.80лв. на човек Mr. Green.

Бременната жена е освободена от всякакви такси към здравните заведения, работещи със Здравната каса. Това положение се запазва от момента на регистриране на бременностт до 45 дни след раждането.
Цялата си бременност изкарах в болнични, издадени ми от ЛКК. Един лев не съм дала. За пръв път чувам за такъв абсурд.  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт