До мамите,чиито деца са носили възглавничка на Фрейка

  • 584
  • 3
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Привет, вчера бяхме на преглед при ортопед и на ехографа установи леки отклонения в стойностите на дясната тазобедрена става.Профилактично ни изписа да носим такава абдукционна възглавничка / ортопедични гащички/ 3 месеца. Има ли такива които са били в това положение? Увери ни че след тази процедура всичко ще е наред, но аз като всяка майка се тревожа много.Моля ви който го е изпитал това да сподели  Praynig

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 19:28 от sier

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 70
Здравей ,ние също носихме такива гащички някъде 2-3месеца и при нас установиха отклонение в дясната става и тогава ни ги изписаха.Спокойно не се притеснявай на следващата контрола вече ги махнахме ,бяха се оправили нещата.Трябва само редовно да ги носите .Много важни са и масажите когато имаш време ги прави.Не се притеснявяй това се израства.Успех и дано се оправите по-бързо.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Много ти благодаря, би ли ми казала само какви масажи да правя, че доктора нищо не спомена. А и след колко време ходихте на контролен преглед? Аз мисля да я заведа след месец и половина- рано ли е според теб или нормално ?

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
След преглед при Драганов той ги изписа на дъщеря ми, като диагнозата беше смъкнати стави /каквото и да значи това/. През периода на носенето им реших да я заведа в Горна баня, за второ мнение и там казаха, че абсолютно няма такова нещо и че ставите на детето са си напълно здрави.

Общи условия

Активация на акаунт