Незнам какво да правя

  • 4 645
  • 7
  •   1
Отговори
Последната ми менструация беше на 21.02 , цикъла ми е 25 - 27 дни,опитваме се да забременея, днес се оказва че имам клетки с ранна дискариоза и ми предписват антибиотици , които са противопоказни при възможна бременност. Незнам какво да правя? Може ли някой да ми даде съвет?Моля Ви

# 1
  • Мнения: 674
Ами изчакай си цикъла и тогава започвай с лечението и аз бях така този месец.Успех

# 2
  • Мнения: 789
Не знам какво е дискариоза, но щом ти предписват лечение, по-добре първо се излекувай, пък бебето после. Може да си направиш тест, за да видиш дали си бременна и ако не си, пий хаповете. Ако си, трябва да питаш док какво да правиш. Това е от мен, не се наемам да давам друго мнение. Успех  Peace

# 3
  • Мнения: 547
Дориана,щом искате това бебе,изчакай докато разбереш дали си бременна.Ако си бременна  трябва да уточниш как би се отразило на бременността заболяването и дали лечението може да почака до раждането.

# 4
  • Мнения: 2 270
Дориана,щом искате това бебе,изчакай докато разбереш дали си бременна.Ако си бременна  трябва да уточниш как би се отразило на бременността заболяването и дали лечението може да почака до раждането.
И аз бих те посъветвала това!
Успех Hug

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Ами изчакай си цикъла и тогава започвай с лечението ...

Най- добре така. А ако евентуално работата е станала, вярвам, че ще се преценят всички рискове за бебето предвид заболяването, както и лечението му.

# 6
  • Мнения: 4 700
И моето мнение е да иz4ака6 първо да ти доиде(или да не ти доиде) и ако не си бременна първо се иzлекуваи и тогава по4ваите пак с бебеправенето.

Може6 ли да обясни6 zа теzи които не zнаят  Embarassed какво е това дискариоzа.

# 7
Дискариоза е нещо като раничка на шийката на матката , има различни степени на болестта , клетки които не са както трябва да бъдат. |Поне така ми обясниха и доколкото успях да намеря в интернет .

Общи условия

Активация на акаунт