Хубави - за пред другите или...

  • 2 136
  • 50
  •   1
Отговори
Привет!

От известно време ме гложди този въпрос-стараете ли се да изглеждате добре, когато сте си в къщи или се контите при излизане?
Аз, да си призная, чат-пат много немърливичко го раздавам - със старите дънки, с някоя фибичка, ботната накриво, за да ми държи бретона, с полуразлепените чехли... и т.н ooooh!. Слава Богу, до ролки и пеньоар на баклавички не съм го докарала, ама знае ли човек...
Все си спомням историята на една мамина колежка, която задължително преди да се прибере мъжа й от работа, се гримирала и обличала с хубави дрехи, заради него smile3501. И става дума не за младоженци, а хора с деца и внуци. Моя колежка пък, всеки петък ходи на фризьор, за да е хубава в събота и неделя за семейството си.

Вие накъде клоните?

# 1
  • Мнения: 1 384
Ами колкото и да ме е срам да си го призная, вкъщи си ходя с раздърпани домашни дрехи Confused, а за грим и прически не може и да става и дума. Но като се има предвид, че живея сама и няма кой да ме гледа не е толкова трагично  Joy  Но се чудя дали нещо би се променило, ако имаше  newsm78

# 2
ami vinagi se staraq da izglejdam dobre-makar 4e v nas sum bez grim i s doma6ni drehi-te sa dunki i nqkoq bluzka vinagi sum se izkupala i sum si opravila kosata.no ako 6te imam  gosti ili 6te izlizam -e takova kontene Simple Smile) to e grim ,pri4eski-ami mai pove4e za drugite sekontiq Simple Smile

# 3
  • Мнения: 125
Точно такъв разговор имахме съвсем скоро с мъжът ми.Той ми каза че от известно време се ,,правя '' само за пред хората а за него - не.Това ме накара доста да се замисля и вече се обличам и контя още от сутринта.Да ти призная чувствам се много по- добре, самочувствието ми е високо, а и мъжът ми е много доволен.Смятам че всяка жена трябва да се поддържа първо заради самата себе си и после заради останалите.

# 4
  • Мнения: 3 211
Ами вкъщи стоя с анцунг и чехли, косата ми е същата като през деня. Събота и неделя сме постоянно навън, така че изглеждам както през седмицата. Общо взето вкъщи не съм никак секси и ненаправена Grinning. Лошото е, че вече и за излизане не се барвам Laughing ама като си върна кг, елате ме вижте Laughing

# 5
  • Мнения: 817
Ами старая се ,да не приличам на баба Яга ,не че е лоша жената Wink
Обичам да се размотавам по пижама ,но те мойте пижами са по-скоро като анцузи или спортни дрехи ,така че.......... .

# 6
  • Мнения: 2 936
ами вкъщи съм с анцунг...за грим-не,защото и без това са ми чувствителни очите,косата я връзвам на опашка!  Joy Joy Joy обаче лятото съм по-добре !!!  hahaha домашните ми дрехи са по-секси!!!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
Ами в къщи ходя по анцуг,на съпругът ми не му пречи,но след прочетеното тук нещо взех да се замислям.

# 8
  • Мнения: 8 505
Не ходя с дрехи за навън,но не съм и с одърпани такива вкъщи.Грим и ролки не ползвам по принцип Mr. Green

# 9
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Като се замисля и аз повече се тъкмя когато ще излизаме някъде, а в къщи се нося доста неглиже откъм облекло, но пък винаги съм с прическа за сметка на това Sunglasses

# 10
Винаги гледам да изглеждам добре и в къщи и навън- съпругът ми го оценява, синът ми също !!!newsm03 Heart Eyes

# 11
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
В къщи съм облечена с анцунг и фанелка,не е чак толкова зле Rolling Eyes,но не мога да стоя с дрехите за навън,като се прибера веднага се преобличам. Peace

# 12
  • Мнения: 365
Из къщи се шматкам с чехли, зелено анцугово долнище и зелена жилетка. Косата ми е винаги вързана на опашка, защото е много дълга и ми пречи страшно много. По принцип съм без грим, но има случаи, в които като си пия кафето сутрин си слагам спирала и гланц. Това не заради съпруга ми, а за да се чувствам аз добре. И наистина се чувствам!

# 13
  • Мнения: 4 164
Винаги се стремя към съвършенство независимо от това къде се намирам. Wink

# 14
  • Мнения: 170
Опитвам се винаги да изглеждам добре , в къщи ходя с анцунг и блузка и много лек грим .Обичам когато мъжлето се прибира от работа да го посрещам подобавщо , не като някоя изнемощяла от гледането на децата и подреждането на къщата съпруга   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт