СНБМ - инициативи - VІ част

  • 19 956
  • 290
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 671
                               



ПОКАНА! ПОКАНА! ПОКАНА! ПОКАНА! ПОКАНА!



 Сдружение “Настоящи и бъдещи майки”    ви кани на   
детски празник “Пролетна приказка” 
15 април 2007 г. от 11:00 ч.     
Дом на културата “Средец” (до парка Заимов)




Веселбата включва:

-   детско театрално представление;
-   конкурс за детски рисунки на тема “Пролетна приказка” с награди,
    разпределени в три възрастови групи – до 6, до 9 и над 9 години;
-   откупуване на рисунките;

По време на театралното представление родителите ще имат възможност да участват в дискусия за  неравностойното положение на семействата с едновременно родени деца - близнаци, тризнаци и т.н, която ще се проведе в кафенето на дом на културата “Средец”.

Цена на билет за участие в пролетната приказка: 3 лв. за  възрастен, 3 лв. за едно дете и 2 лв. за всяко следващо.

Детските рисунки за конкурса трябва да бъдат изпратени до 5 април 2007 г. на адреса на Сдружението – София 1124, ул. Н. В. Гогол 9, ап 5 или предадени на:
Ина Игнатова (Cruela D'Evil) ЦУМ, ет. 4
Женя Вълова  (писна ми), City Center Sofia, партер

Рисунките трябва да бъдат формат А4, като на видно място са написани имената и възрастта на художника, както и телефон за контакт с родителя.

Жури от СНБМ ще отличи победителите в трите възрастови групи и ще връчи награди.


Наградените рисунки ще бъдат използвани от СНБМ за целите на предстоящи кампании. Останалите ще бъдат изложени и предложени за откупуване по време на празника.

Всички набрани средства ще бъдат използвани за организирането през месец юни на кръгла маса с представители на държавната и местната власти и медиите по проблемите на семействата с едновременно родени деца. Очакванията на СНБМ са, чрез широка дискусия и партньорство с институциите,  да се достигне до удовлетворяващи всички страни решения, в резултат на които да се изгради социално справедлива правна уредба по отношение на едновременно родените деца и техните семейства.


Събитието се организира със съдействието на NUK  и Фондация "Работилница за граждански инициативи".


Да го има на първа страница на новата темичка.

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 10:05 от Моли Уизли

# 2
  • Мнения: 4 978
Момичета, както се казва, старта е свирен  Wink

Пожелавам на всички ни и на инициативата УСПЕХ!



Мацки, шефката на рекламата на "моето бебе и аз" и "моята бременност" ми е добра приятелка. За нещо може ли да помогне този контакт?

mama jojo, въпреки че имаме съгласието на списанието "Моето бебе и аз" за отпечатване на анонса, би могла да бъдеш много полезна, ако се договориш с твоята приятелка да ни отпуснат повече място и да поместят цялата покана, с всички детайли.  Peace

Ние с теб кога ще се запознаем? Срамота е да живеем през 1 улица и да си контактуваме само виртуално  Laughing

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 20:19 от Cruela D'Evil

# 3
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 823
Честита темичка и успех на малкото събитие!

Относно украсата ми се иска една малка среща да уточним какво искаме, колко бройки, размери, разположение. Каня специално mama jojo, АМ, lily_b, Ради и всички желаещи да се включат. Предлагам дата 15март (четвъртък) 12ч. в района Заимов- Борисовата градина. Кажете удобно ли ви е на скайп.

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 20:52 от Томасе

# 4
  • Мнения: 4 181
Момичета успех на инициативата пожелавам и ви благодаря на всички за усилията  Hug

Писах в темата на многодетните да ги поканим лично , както и на ДБМ  Peace

# 5
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Запис.

За среща аз съм навита. За място предлагам Борисовата градина, площадката при слона а познайте защо 15март (четвъртък) 12ч. часа е малко раншко, но ще го преживея

# 6
  • Мнения: 214
Мими,Раде,
аз ще замоля за още по-ранна среща -11.30ч, за да мога до към 13.00ч да съм се прибрала обратно, защото тогава трябва да храня бебето 1crib. В противен случай ще трябва да се дойда само за половин час Sad
Друг вариант е да се срещнем към 14.30ч !
За мястото на мен и двете са ми удобни, само дето незнам коя е таз площадка на слона  newsm78- ако може уточнение.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 149
Ето и моя отчет за балоните.

Днес получих още един отговор на мейл от вчера. В него директно ме съветват, ако се интересувам от малко бройки да се обърна към най-близкия магазин, в който продават парти артикули.  Sad

Мими е проверила цените във фирмата до тях, но и там са скъпи.

Магазина на "Цар Симеон", за който говореше вчера Жени е затворен за следващите две седмици. Стига мъжа ми да е намерил същия магазин, а не някой друг. След това се е разходил около Женския пазар и е купил такива балони за мостра. Да ги видим и да решим дали ни харесват и дали цената ни удовлетворява.
Цените на балоните от снимките са: малките - 3 лв. / 100 бр., големия - 5 лв. / 100 бр., но е "металик". Обикновените от по-големия размер са били 4 лв. / 100 бр.

Балоните не се надуват трудно, но определено трябва помпа. Вкуса им е ужасен.   Sick

# 8
# 9
  • Мнения: 3 336
Гери, моля те да коригираш поканата горе, както бях писала в предишната тема Praynig Нека поне тук да е изцяло изпипана. Едното е да добавиш отдолу при НУК и Фондация "Работилница за граждански инициативи", все пак и те дават пари за събитието. Другото е поне първия път като се споменават едновременно родените деца да име тире и да е добавено близнаци, тризнаци и др. Моля те Praynig

Доли, билета ми харесва определено Peace Браво  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 534
Изобщо не ми се вярва , че има 4-5 годишни в яслите , пълни глупости
Най-много до 3г и няколко месеца да останат
Да речем , ако навършва 3 г януари месец , директорката има право да го изпише от яслата не по-рано от 1 юни , обикновено правят това обаче септември , а имайки предвид , че яслите амгуст не работят , реално детето се задържа само 2 месеца от законовото си право ... и това в случай , че е родено рано през годината .

# 11
  • Мнения: 1 671
Гери, моля те да коригираш поканата горе, както бях писала в предишната тема Praynig Нека поне тук да е изцяло изпипана. Едното е да добавиш отдолу при НУК и Фондация "Работилница за граждански инициативи", все пак и те дават пари за събитието. Другото е поне първия път като се споменават едновременно родените деца да име тире и да е добавено близнаци, тризнаци и др. Моля те Praynig

Направено Laughing

# 12
  • Мнения: 4 978
Здравейте момичета!

Някой ще се обади ли на Марсел да ги пита за решението им за спонсорство чрез награди? Кали, Раде?
Други идеи за фирми, вносители на играчки за различни възрасти? Пъзели например, креативни играчки ....

Пускам в пощата мейлинг листа на близнашки майки. Предлагам ви сега да им изпратим поканата, а когато наближии събитието - напомнящо съобщение. Влади, ти беше изразила готовност да се занимаеш с това. Ще ги пуснеш ли?

Имам и един процедурен въпрос: ако започнем да изпращаме цялата кореспонденция на сдружението от snbm@snbm.org, всички освен Хриси, Кали и Влади няма да имат достъп до получената и изпратена поща. Нека остане опцията за автоматичен форуърд на всички съобщения към bg_maiki@abv.bg, за да не се налага да чакаме, за да реагираме на нещо спешно, текущо и т.н.

Гери, в един от подфорумите (мисля Деца с увреждания), в темата за събитието, имаше предложение за няколко малки награди. Би ли се свързала с момичето на ЛС, за да уточним нещата? Благодаря. Виждам, че вече си се заела с проследяването на темите и се грижиш навсякъде да има обратна връзка, супер си!

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 09:37 от Cruela D'Evil

# 13
  • Мнения: 1 671
Здравейте и от мен,

едно момиче от друг подфорум предлага да предостави награди. Писах й на лични. Ще ви информирам за подробности.

За автоматичното препращане - то сега си действа, нека си остане действащо и да препраща входящата кореспонденция от пощата на сайта към работната ни поща.

# 14
  • Мнения: 3 336
Гери, моля те да коригираш поканата горе, както бях писала в предишната тема Praynig Нека поне тук да е изцяло изпипана. Едното е да добавиш отдолу при НУК и Фондация "Работилница за граждански инициативи", все пак и те дават пари за събитието. Другото е поне първия път като се споменават едновременно родените деца да име тире и да е добавено близнаци, тризнаци и др. Моля те Praynig

Направено Laughing

Мерси, Гери, сега моля и Влади да направи същото на сайта ни Praynig

Гери, едната кавичка липсва.

Общи условия

Активация на акаунт