С какви чушки се започва захранването?

  • 640
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
Мами, помагайте. Стигнах до чушките, но сега се хвърлих в чуденка какви трябва да са. Има ли въобще някакво изискване newsm78 ? Питам, защото си имам едни селски във фризера и много ми се ще от тях да дам. Но те са и червени, и зелени, и шарени Crazy . Та ще сбъркам ли, ако дам от тях?
Мерси ви Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 2 162
Аз съм давала червени, защото са по- сладки. Не мисля, че няма проблем и ако са друг цвят. Grinning А пък и щом са домашно производство...

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Действай с домашните... Те са най-подходящи... Без значение дали са зелени или червени... Peace
Естествено, стига да не са люти... Wink
Шегувам се, разбира се... Grinning

# 3
  • Мнения: 1 170
Анакондьо , абе шега, шега, ама нали ги знаеш домашните какви са? Не се знае кое семе как ги е оплодило, 'дет се вика Laughing . Селските задължително ги проверявам, защото в 50% от случаите (поне от нàш'те селски) са люти Mr. Green
Ееее, значи ще действам. Супер. Много ви мерси Peace

# 4
  • Мнения: 438
Действай с домашните... Те са най-подходящи... Без значение дали са зелени или червени... Peace
Естествено, стига да не са люти... Wink
Шегувам се, разбира се... Grinning

 Laughing Абсолютно подкрепям и само ще добавя, че аз в началото белех чушката (след като я сваря).  Peace

# 5
  • Мнения: 1 771
Моето мнение да изчакаш лятото с чушките когато са пресни.
Сега замръзени не е желателно, защото са на около 6 месеца - малко дългичак срок. За бебе срока беше май около 2-3 месеца (тук във форума някъде четох за срок на годност нз замръзяване.
За купените не мисля, че е нужно да коментирам защо не.

# 6
  • Мнения: 1 170
Моето мнение да изчакаш лятото с чушките когато са пресни.
Сега замръзени не е желателно, защото са на около 6 месеца - малко дългичак срок. За бебе срока беше май около 2-3 месеца (тук във форума някъде четох за срок на годност нз замръзяване.
За купените не мисля, че е нужно да коментирам защо не.
За това не бях се сетила  Sad . Наистина са от лятото. Края на лятото, ама...  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 771
Изчакай ! Ще почнете и чушките не е фатално, ако не е сега. Успех  Simple Smile.

# 8
  • Мнения: 1 170
Ами то идеята беше да сме готови, живот и здраве, за кухнята. Та за това. Нищо, ще захранвам с пюре, в което има чушки, както ме посъветва една приятелка (  bouquet ).
Мерси на всички ви, още веднъж Peace

# 9
  • Мнения: 397
Действай с домашните... Те са най-подходящи... Без значение дали са зелени или червени... Peace
Естествено, стига да не са люти... Wink
Шегувам се, разбира се... Grinning

 Laughing Абсолютно подкрепям и само ще добавя, че аз в началото белех чушката (след като я сваря).  Peace

И аз така!

Общи условия

Активация на акаунт