Quinny Speedy в Пловдив от къде?

  • 932
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 122
Ако някоя мама е видяла по магазините в Пловдив този модел на Куини, моля да ми напише къде точно, имаме ходене в Пд вдругиден. Оказва се, че Неделчев нямат на склад стара колекция, а новата я чакат до месец- месец и половина.  ooooh!

# 1
  • Мнения: 11 003
Виж тук - http://www.nn-bg.com/bg/shops.html, дадени са 3 магазина в Пловдив.
Новата колекция я очакват най-рано в края на април, така ми казаха по телефона миналия четвъртък.

# 2
  • Мнения: 3 457
Виж тук - http://www.nn-bg.com/bg/shops.html, дадени са 3 магазина в Пловдив.
Новата колекция я очакват най-рано в края на април, така ми казаха по телефона миналия четвъртък.
ти не си ли купи newsm78

# 3
  • Мнения: 32
За Пловдив незнам,но знам къде има в Бургас-м-н "ЙОРИ".Има и тел.0887013565.Обади се и попитай.Може да ти я пратят и по куриер. Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Ние се спряхме на Quinny Speedy, но се оказа, че я няма в нито един от трите магазина, дадени като дистрибутори на Неделчев&Неделчев в Пловдив. Във Вис Виталис имаше една, но само летния модел - без кош за новородено, без чанта за памперси, без чувалче за крака и без кошче за кола (но в момента и нея я няма).
В Premaman в София имат Quinny Speedy и могат да я доставят с куриер, но предлагат само три цвята - червен, син и черен - а ние си бяхме избрали друг - Papillon.
Та... в крайна сметка  Crazy си поръчахме количката директно от Quinny - Холандия и пристигна до Пловдив за една седмица.
Количката е супер и изобщо не съжеляваме, че не се отказахме от нея. Сега остава и да родя едно здраво бебе, за да го возя в нея... Praynig

# 5
  • Мнения: 3 457
За Пловдив незнам,но знам къде има в Бургас-м-н "ЙОРИ".Има и тел.0887013565.Обади се и попитай.Може да ти я пратят и по куриер. Peace
ха ,то по тази логика може и от интернет магазините да си я поръча,но аз доколкото разбирам икса на живо да я види Peace

# 6
  • Мнения: 2 936
За Пловдив незнам,но знам къде има в Бургас-м-н "ЙОРИ".Има и тел.0887013565.Обади се и попитай.Може да ти я пратят и по куриер. Peace
ха ,то по тази логика може и от интернет магазините да си я поръча,но аз доколкото разбирам икса на живо да я види Peace

 Thinking ако иска да я види ...не може в Стара Загора да няма поне една количка от този модел... Mr. Green
 малко спам от моя страна....но вече във всеки град си има по едно Speedi и Buzz.... Crazy

# 7
  • Мнения: 4 451
Във "Вис Виталис" се продават количките Куини. Има различни модели, а ако нещо липсва, можеш да им поръчаш и ще ти доставят.

# 8
  • Мнения: 2 122
Искам да изкажа огромни благодарности на katq007 за съдействието и проявената коректност. Пожелавам многоо усмихнати и доволни клиенти на магазина!

# 9
  • Мнения: 3 457
Искам да изкажа огромни благодарности на katq007 за съдействието и проявената коректност. Пожелавам многоо усмихнати и доволни клиенти на магазина!
Ти от Бургас ли си купи количка newsm78

# 10
  • Мнения: 2 122
Ами обадих се на посочения телефон с идеята да попитам за цена и модел, оказа се че имат в наличност цвят който ме устройва, направиха ми отстъпка от редовната цена, изпратиха ми я по куриер и днес на обед направихме първа разходка- количката е перфектна и си заслужава парите отвсякъде, надявам се така да е докато имаме нужда от нея. Peace

# 11
  • Мнения: 3 457
Ами обадих се на посочения телефон с идеята да попитам за цена и модел, оказа се че имат в наличност цвят който ме устройва, направиха ми отстъпка от редовната цена, изпратиха ми я по куриер и днес на обед направихме първа разходка- количката е перфектна и си заслужава парите отвсякъде, надявам се така да е докато имаме нужда от нея. Peace
ми браво-да ви е честита и със здраве да си я ползвате Peace

Общи условия

Активация на акаунт