Да си направя ли лазерна епилация на цялата интимна област??дами с опит?

  • 1 279
  • 3
  •   1
Отговори
Някой подлагал ли се е на обезкосмяване на цялата интимна област? Споделете колко прцедури сте минали и какъв е ефектът!Според джоба ми смятам да се доверя на Пикасо, но чувам различни мнения относно броя на процедури,нужни за дълготраен ефект!
Какво ще кажете вие?Имам нужда от мнения,за да не изгубя време и пари за нещо,което и мойта козметичка може да постига веднъж месечно Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 861
На лазерна не съм, но на фотоепилация да. Даже незнам каква е разликата между двата вида процедури. Досега обаче съм си направила само 1 процедура, втората е др. седмица, но ми се струва че оредяха. Рано е още да се каже, обаче, дали си давам парите на вятъра (1 процедура + 100 лв) След третата, четвъртатат ще стане ясно.

# 2
  • Мнения: 109
Виж в темата"Ходих на лазерна епилация...." пак тук в този форум.Там има страшно много инфо.

# 3
  • Мнения: 281
 Аз направих 4 процедури ЛАЗЕРНА епилация през месец и половина, но после забременях и спрях, тъй като си е облъчване. Трябваше осем да направя, но и сега ефекта е добър, на плешиви зони съм, почти няма сосъмчета!

Общи условия

Активация на акаунт