Къде спят татковците

  • 6 313
  • 196
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Здравейте. Много ми е интересно как е при вас. Вашите любими при вас ли спят или предпочитат да спят в другата стая впредвид нощните будения на бебенцата ви. При нас буденето нощем не е толкова често- заспива най-късно в 12 , около 4 иска биба, и хапва 6-6.30, след това спи до 9.  Въпреки това съпруга ми предпочита да спи в другата стая, защото сутринта бил на работа. Ясно е че аз в момента не работя, но все пак не спя по цял ден. Как е положението при вас?

# 1
  • Мнения: 1 986
 Нашият татко спи при нас от самото начало,та досега PeaceКогато се хранеше нощем детето,той ставаше и се заемаше с тази задача HugИ ходи на работа Wink

# 2
  • Мнения: 5 401
Съвсем в началото спеше в хола, понеже малкия се будеше много на често със силен плач. След това изведнъж се върна при нас, въпреки че продължаваме да се будим нощем. Сега от време на време когато е много претоварен и има нужда от здрав сън, спи в хола, но после пак си сми тримата.  Grinning

Мисля, че и твоят мъжи ще започне да тъгува по вас и ще се гушкате отново.  Hug

# 3
  • Мнения: 5 790
Нашият татко спи при нас от самото начало,та досега PeaceКогато се хранеше нощем детето,той ставаше и се заемаше с тази задача HugИ ходи на работа Wink

И при нас така. Да не съм му го донесла зестра това дете, че да ходи да спи в другата стая!

# 4
  • Мнения: 239
и нашия си спи при нас , ама той като заспи и няма будена  Twisted Evil щом сутрин ми вика че лъжа че децата са се събуждали или не са спали както трябва Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 9 894
това, че мъжът спи в другата стая, не означава, че ви е разлюбил или бяга от отговорност, а че просто е изморен. Зависи и от професията му. Пък и на нас работата ни е да си гледаме децата.
Има мъже, които отменят жените си през нощта, и такива, които никога няма да го направят, но правят достатъчно други полезни неща, така че правилно няма.

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Нашият спи в другата спалня,но това е по мое желание,защото с детето спим на спалнята и ми писна да спя все на някой ръб Peace!

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
При нас спи таткото  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 469
Нашият тати опита първите дни да спи в другата стая,но не издържа.Не бих се сърдила ако иска да спи отделно,защото виждам колко уморен се прибира.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 227
При нас спи таткото  Heart Eyes
Peace
Може да ходи на работа, ама както беше казано по-горе, аз не спя по цял ден, след като съм будувала. На мнение съм, че след като детето е с двама родители, то нормално и двамата да го обгрижват, а не само майката в оправдание на работещия татко Crossing Arms. Да не би женската работа да по-малко изморителна?! Да не говорим, че все има по нещо да се върши.

# 10
  • Мнения: 1 666
Спяхме всички в детската до към 9-мес. възраст на сина ми. После заради зъбите положението с нощния сън стана ужасно и аз предпочитох да спя на леглото заедно с детето, за да не се налага да ставам по 1000 пъти на вечер, а мъжа ми го изпратих в спалнята да спи. Той самият не е пожелавал сам да спи в отделна стая, но пък и спи толкова тежко, че събужданията и ревовете на детето хич не го притесняваха.

# 11
  • Мнения: 2 677
Винаги сме спяли всички заедно.  Peace

# 12
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
До преди няколко месеца спеше в другата стая, но вече спи при нас

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
От самото начало си спи в спалнята,а аз се прехвърлям в детската при нужда.

# 14
  • Мнения: 393
 Спи си при нас и става да помага с малкия ако се налага.

Общи условия

Активация на акаунт