питане: за закуска - супата от детската кухня

  • 1 121
  • 20
  •   1
Отговори
Момичета някой давал и е на детето си за закуска - супата от детската кухня, защото моето освен каша нищо друго не иска и вече се чуда какво да давам за закуска?Предварително благодаря на всички които ще ми отговорят

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 09:47 от Vivi

# 1
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Допреди 1 седмица закуската ни беше АМ-3 с 2 бисквити,откакто е станал на 10 месеца.Само това искаше и нищо друго.Сега редуваме макарони и грис,не обича сухи храни.
Каквото иска това му давай на детенце.Мисля си,че няма защо да се притесняваш.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 198
Аз не съм давала супа за закуска, но други майки са писали тук, че дават.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 645
Не съм давала...
Ама моя е всеяден и не съм имала такъв проблем Simple Smile

# 4
  • Мнения: 371
Не пишеш колко сте големи. Аз давам за закуска попара, кус-кус, овесени ядки, грис, банан+малко каша, кекс+кисело мляко.

# 5
  • Мнения: 2 956
Никога не съм давала супа за закуска.Според мен закуската трябва да е нещо различно от сготвена манджа:)

# 6
на 10 месеца, но не иска попара, грис, абе нищо

# 7
  • София
  • Мнения: 2 157
Никога не съм давала супа за закуска.Според мен закуската трябва да е нещо различно от сготвена манджа:)
Peace

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не. Не съм давала супа за закуска, но ако не иска нищо друго, давай.
А АМ не иска ли ? Плодово пюре+АМ ?

# 9
  • Мнения: 630
На 10м. няма никакъв проблем да си пие АМ за закуска. моята девойка си пие основно мляко и 2 пъти в месеца може да хапне и попара - хич не я харесва ако давам по-често я отказва. аз питах специално дали на всяка цена трябва да се замества сутрешното мляко с нещо и ликарите ми отговориха, че даже до 18 месеца, май беше няма проблем да си остане само с мляко.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 404
на 10 месеца, но не иска попара, грис, абе нищо
На вашата възраст закуската ни беше само АМ, което много често се случва и сега. Ако пие мляко не се притеснявай да му даваш само това и не го насилвай с твърда храна сутрин, ако не иска.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Не съм давала супа.Все още си закусва с АМ,а до обяд яде някакъв плод.

# 12
  • София
  • Мнения: 676
Не съм давала супа за закуска. Щом детенцето ти е злоядичко, можеш да му предложиш  Peace. Все пак нещо да влезне в стомахчето.

# 13
  • Мнения: 209
ние сме на 9 месеца и аз понякога давам на закуска супата с няколко сухара пасирана, че нямаме зъби!добре я хапва!иначе основно хапваме попара!успех!

# 14
  • Мнения: 5 362
Никога не съм давала супата за закуска.

Общи условия

Активация на акаунт