Проблем с яденето

  • 707
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте!
 Имам следния проблем:дъщеря ми е на 9 месеца 2 седмици и 2 дни и винаги,когато се храни започва да си плези езичето все едно,че и се повръща и 3-4 пъти вече е повръщала.Преди го правеше,когато и останат 3-4 лъжички до края на яденето,а сега го прави от първата,до последната. Sad Сблъсквали ли сте се с подобен проблем?И, ако да моля, пишете ми как да го разреша.

# 1
  • Мнения: 5 241
Йоан прави така ако не му хареса това което яде.Особенно ако е и по гъсто.Rolling Eyes И племенницата ми правеше така,пак поради същите причини,на определени храни
 Rolling Eyes На всичко което и даваш ли прави така или на определена храна  Confused:

# 2
Цитат на: Radina
Йоан прави така ако не му хареса това което яде.Особенно ако е и по гъсто.Rolling Eyes И племенницата ми правеше така,пак поради същите причини,на определени храни
 Rolling Eyes На всичко което и даваш ли прави така или на определена храна  Confused:

На абсолютно всичко го прави с изключение на кисела от кухнята.Нашата дъщеря се казва Йоана Grinning

# 3
  • Мнения: 6 243
От колко време сте така?
И аз като Радина мисля,че проблемът е в гъстотата. Явно гъстотата и консистенцията на киселите "й е по мярка". Пробвайте и другата храна да я докарате така. А как сте с по-твърдите храни, които се дъвчат - хапчици хляб, например. Ако давате такива неща, защо не пробванте няколко дни да я храните с мляко и по-твърди храни на хапки. Като позабрави номера с плезенето, постепенно пак върнете пюретата.

И откъде ги измисли тия 10 месеца? От лентичката излиза, че сте на 9 и половина.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт