До раждалите на скоро в Майчин дом

  • 512
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 379
Много скоро ми педстои ''голямото събитие '' и вече почти всичко съм набавила,но се чудя дали докато сме там ще се грижат за стерилизацията на бибата и шишето с водичка за бебо или това си е мой ангажимент?Ами смяната на памперса и миенето на дупето кой се грижи и има ли нужното?Знам ,че бебетата са при майките и доста съм чела за това как се гледа бебе,но дали ще съм достатъчно подготвена едно е на книга а друго...Ами ако объркам нещо?

# 1
  • София
  • Мнения: 541
Здравей!
Аз раждах в МД през януари, родих нормално и бях на 12 ет./където е след ремонт/.
Бебето е в стаята при теб, акушерките сменят памперсите и мият бебето, ти само слагаш по едно памперсче при бебето, а те имат грижата за смяната. Трябва да имаш и мокри кърпички.
Шишенца с вода дават те и не знам за стерилизацията на твои собствени  newsm78
Не се притеснявай, а питай докторите и акушерките когато имаш въпроси! Peace
Желая ти леко раждане и успех!!! Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 275
Здравей!
Аз раждах в МД през януари, родих нормално и бях на 12 ет./където е след ремонт/.
Бебето е в стаята при теб, акушерките сменят памперсите и мият бебето, ти само слагаш по едно памперсче при бебето, а те имат грижата за смяната. Трябва да имаш и мокри кърпички.
Шишенца с вода дават те и не знам за стерилизацията на твои собствени  newsm78
Не се притеснявай, а питай докторите и акушерките когато имаш въпроси! Peace
Желая ти леко раждане и успех!!! Peace
Същото, само че аз раждах през октомври там.Леко раждане!

# 3
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 707
Аз бях на 7 етаж и процедурата с памперса беше същата, не са ми искали мокри кърпички. Не съм носила и шишета за вода, но и не са ми давали да й давам вода. Единственото, което и давах аз беше мляко първите  дни, а след отва минахме изцяло на кърма. Кърмените бебета могат и без вода. Леко раждане!

# 4
  • Мнения: 4 379
Значи няма да нося залъгалка и шише и няма да се чудя с какво да стерилизирам в походни условия.Много благодаря момичета!

Общи условия

Активация на акаунт