Помощ за едни ботуши!

  • 907
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 790
Копирам си и тук темата от На пазар, че там никой не иска да ми отговори.  Mr. Green

Видях ги преди 2 седмици в един магазин, но не можах да си ги купя. Ходих вчера - няма ги вече.
Ботушките изглеждат по следния начин: черни, високи до под коляното, с висок, тънък ток и остри отпред. Имат връзки отпред и цип отстрани. Моля, ако някой е виждал нещо подобно в София - да бъде така добър да ме информира, че се поболях за тез ботушки.

# 1
  • Мнения: 5 790
Никой ли не е виждал нещо подобно?  newsm78

# 2
  • Мнения: 4 053
не съм душа,сори Confused

# 3
  • Мнения: 5 790

E, и това е нещо...  Laughing

# 4
  • Мнения: 4 053
дай да търсиме нещо друго Laughing

# 5
  • Мнения: 5 790
дай да търсиме нещо друго Laughing

Абе вчера обиколих около 300 магазина, за да си намеря нещо друго. Че ходя с едни 7/8 дънки и ми трябват ботушки за тях. Внушила съм си, че дълги дънки не ми стоят добре, предвид "гигантския" ми ръст  Laughing А и заради него, винаги ходя на 10 см. токче. Обаче като съм си наумила, че точно тези ботуши ще са, и друго нищо не може да ми хване окото. Много неприятна ситуация...

# 6
  • Мнения: 4 053
тия 7/8 дънки с такива ботуши ли искаш само да ги носиш,
те са по стилни сякаш newsm78
а за дънките примерно високи кецове или поне спортни ботуши,
знам ли,предлагам само Thinking

# 7
  • Мнения: 5 790
Ботушите трябва да са на ток и остри отпред. Кецовете са с ниска подметка, а съм доста нисичка  Blush Може и с дебел ток да са ботушките. Или нещо такова:

# 8
  • Мнения: 4 053
аа такива подобни съм виждала в един магазин на Черковна

# 9
  • Мнения: 5 790
аа такива подобни съм виждала в един магазин на Черковна


Веднага издай къде точно е магазина!  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 101
На Витошка има един магазин, където предлагат подобни ботушки, каквито описваш (остри и на тънък ток). Магазинът се намира близо до S.Oliver.

# 11
  • Мнения: 287
ама миличка, то се запролети вече, инвестирай по-добре във фецки обувки, пак ще ти ходят на дънките и таман ще се фръцкаш с тънкото глезенче Wink

# 12
  • Мнения: 4 053
аа такива подобни съм виждала в един магазин на Черковна


Веднага издай къде точно е магазина!  Mr. Green

май Мадрит и Черковна,
от ъгъла на двете улици посока моста,на 30 метра в кооперацията,
от дясно,
има два магазина,
единия за дрехи,другия е твоя

дано съм била полезна Confused

# 13
  • Мнения: 5 790
Благодаря на всички мами за помощта! Утре ще обиколя Витошка и Черковна и ще докладвам!

# 14
  • Мнения: 4 053
айде успех    Hands Thumbsup 

Общи условия

Активация на акаунт