Как се "работи" с "Plasmon"-а?

  • 558
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 677
Вчера за първи път купих прахообразни бисквити на "Plasmon". След три неуспешни опити за приготвяне, се отказах.
Приготвих млякото. Първо на стайна температура (както обикновено го давам). Добавих една лъжичка "Plasmon" и се пресече. Втори опит. Приготвих млякото с хладка вода. Отново се пресече. Третия път го направих направо с топла вода и пак се пресече.
Някакви идейки и насоки да имате? Защото на кутията пише единствено: "Дозирайте според апетита на бебето".

# 1
  • Мнения: X
как така че се пресече? ние до преди няколко месеца бяхме на адпте и плазмон вечер, но такъв проблем нямах.

# 2
  • София
  • Мнения: 676
Аз съм слагала към АМ Plasmon, но с целите бишкотки. Не съм имала проблем. Виж годността им   newsm78

# 3
  • Мнения: 638
Пуполино,слагам от 3 седмици бисквитите на прах Плазмон,донесох си ги от БГ и съм доволна ,за6тото тук не се намират такива на тука6ния пазар.
Ве4ер в млякото/Аптамил2/ правя 200мл АМ и слагам 1 м.л. от Плазмона.
Това е не ми се преси4а,да не е истекъл срока на годност,какво мляко пие бебко?
6те се радвам ако съм била полезна!

# 4
И на мен не ми се е пресичало никога ,само че аз ги давам с плодовото пюре в 10 защото вечер не иска да ги яде с млякото ( не и харесва силния мирис на ванилия)Нямам идея защо се получава така при теб Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 2 677
Момичета, благодаря, че се включихте!  Hug
И аз не знам защо така се получи онази вечер...  newsm78 Снощи пробвах пак, но във водата, приготвена за млякото, първо разтворих прахообразната смес, след това добавих АМ-то. Нямах проблем и на дребният много му хареса. Явно така ще процедирам и занапред.
Иначе, яде НАН 1, а срокът на годност си е ОК.  Peace Шантава работа.
Благодаря още веднъж.   bouquet

# 6
  • Мнения: 121
Аз давам бишкоти на плазмон и не съм имала проблем досега. Притоплям водата(изворна на Девин ), слагам АМ и прибавям бишкотата.Разтварясе без проблем.

Общи условия

Активация на акаунт