Защо го правите

  • 1 411
  • 15
  •   1
Отговори
Случайно  попаднах на един клип линк: http://www.sibir.bg/index.php?page=videoAlbumPreview&albID=4 … 7&VideoID=444
и видях как с помоща на съвременната техника може да се променя до неузнаваемост дадена снимка. По принцип много често седя в сайтовете за запознанства, но след този клип започнах да си задавъм въпроси до колко са истински снимките на учасниците. Преди беше достатъчно само да се гримираш и да заблудиш някого но сега се включва и техниката.

Та, въпросът ми е кого иска да заблуди една жена с такива манипулации, себе си ли, самочувствие ли и дава това да застанеш пред снимка на красавица?  Защо не са естествени жените, а постоянно се оплакват че няма истински мъже!

# 1
  • Мнения: 3 423
Аз никога не публикувам снимки.
За да няма после хър-мър.
Ами, представи си, че някоя не е
фотогенична. В действителност,
например, е по-красива, пък на
снимка винаги се плаши. Що да
не кликне на еса и да не замаже.
Да не мислиш, че Вог, Мог и сие
нямат ретушьори. Как ще се
продават иначе така добре?!
А страниците за запознанства
не са литературен клуб все пак.

# 2
  • Мнения: 4 555
ССФ не прави такива неща.
Пък и в този форум повечето са семейни и рядко вършеят из сайтовете за запознанства.
Тук други неща се демонстрират. Цици, портфейли, коли, кухни, яхти... такива ми ти работи.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 442
Аз пък съм фотогенична bowuu, и на снимки се харесвам повече отколкото в огледалото. Ама все не остава ред да се пусна в някой сайт за запознанства newsm78

# 4
Страниците за запознанства не са само за интимни връзки може да се търси и приятелство. Но когато тръгнеш с подправена или чужда снимка е глупаво.

# 5
  • Мнения: 1 629
Тук е нещо подобно, но не си подправяме снимките, а самоличността Grinning Никакъв проблем да си увеличиш апартамента, да смениш колата и да си добавиш лично и семейно щастие. Питай защо и аз съм любопитна.

# 6
  • Мнения: 17 546
Много смешно, като си преправиш самоличността! И кого впечатляват тези, които го правят! И кой им се хваща на смешките! Аз пък съм си тази, която съм и не ми пука и не ме е срам да съм истинска! Иначе се цапотя с боички за собствено удоволствие и ако ме побара професионален гримьор може и за убавица да мина! Сто пъти съм казвала на приятелки, че ние - обикновените жени - без професионален грим сме прилични, а ако ни понапудрят майсторски, спокойно може да висим по билбордовете и червените килими до всички, за които цъкаме с език като ги видим! Ъхъм, да!

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 13:05 от Кристал

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Каквото и да си говорим - външната красота е много важна за жената.
Това със снимките - иди/дойди.
Като се включат и хирурзите - тогава вече е страшно.

# 8
  • Мнения: 2 792
 А кой ти каза, че го правиме.
 Клипът е рекламен, аз на децата от малки им обяснявам, че рекламата се прави с цел да се продаде един продукт и за това нещата се представят в пъти по приклекателни от колкото са в действителност, но в крайна сметка всичко си остава само реклама и не е лошо изводите да се правят на база реалността.

# 9
  • Мнения: 967
Никога не съм писала в сайтове за запознанства и респективно не съм побликувала снимки там. По принцип се харесвам на снимки, е разбира се има и изцепки, които съм заровила надълбоко из дебрите на албумите, но си мисля, че всеки има и снимки, с които не се гордее, та не го приемам навътре. Въпросът ти ми напомни една стара тема, където бяха дискутирани пластичните операции. Е не ги разбирам тези работи - нито пластичната хирургия, нито фотошопската хирургия на снимки. НАЙІКРАСИВИТЕ НЕЩА СА ЕСТЕСТВЕНИ  Peace така мисля. Любимите ми сники, тези на които се харесвам най-много са не тези на които съм перфектно гримирана и натруфена, а тези на които съм ЩАСТЛИВА  Mr. Green
Предполагам, че тези които си поразкрасяват снимките просто избиват комплекси и ми е жал за такива хора. Едно от най-лошите неща в тоя живот е да не се чувстваш комфортно в собствената си кожа.

# 10
  • Мнения: 3 537
Аз пък съм фотогенична bowuu, и на снимки се харесвам повече отколкото в огледалото.
И аз съм по същия начин  Crazy

# 11
  • Мнения: 2 353
  В този дух, гледахте ли "Мис Слънчице"? Много готин филм.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 743
  В този дух, гледахте ли "Мис Слънчице"? Много готин филм.
Страхотен  Peace Заслужава си Оскарите  Hug

# 13
  • Мнения: 843
             Бе, то темата не е дали сме фотогенични,  аз определено не съм.  Чарът си ми е наживо.. в начина на усмихване - да речем.
  И в устата. Гоооляяяма.
      Снимки не публикувам, само в някои лични сайтове и то НЕ за запознанства. 
Манипулация на снимки... Защо не..., но само за лично ползване - за гъдел  и мотивация за  нЕкои диети.Иначе кого лъжа?!  лъж себе си  и то по най унизителния начин. 

 Ако съм в сайт за запознанства  и какво?  Ако ми хареса някой,,  и се срещнем, как ще му обесня липсата на дълги крака и лебедова шия?  Че ме е ударила изневиделица талпа по главоча и затова съм Метър и половина с късо вратле и с дребно дупе и хобитовско коремче?!    хи . хи.

    Тоест имам други начини за избиване на комплекси... доколкото  са останали,  че ги избииих!!

# 14
 newsm78 Явно всеки би отрекъл , ама се представяме за друг, интернет средата ни позволява това да се представим в друга светлина. За друг имам предвид свиквате да се изразявате пред компютъра а когато застанем пред реалния човек си гълтаме граматиката

Общи условия

Активация на акаунт