за баскетболистките..

  • 566
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте!

Какво мислите за момичетата които тренират баскет и харесват този спорт?Познавате ли такива и мислите ли че са мъжкарани и примерно че харесват момичета само защото тренират мъжки спорт или по някакви други причини...?
Аз имам една позната,която тренира баскет и е много свестен човек..но понякога се държи доста..мхм...мъжки и така реагира..абе походката,поведението,начина по който говори..не е много момичешки..
И много често съм чувала от момчета че хубави баскетболистки няма..  Rolling Eyes

Как мислите?

# 1
 Heart Eyes  ами жената трябва да е жена преди всичко..независимо с какво се занимава,какво спортува -дали баскет или карате. ако още не се е осъзнала като жена,особено ако е тийн и още търси себе си е обяснимо защо е груба на моменти..но може и да е лезби,знаеш ли   Rolling Eyes   а ти баскетболистка ли си,Женинка??

# 2
  • Мнения: 131
Обидена съм от изказването на Jeninka.Аз тренирах и играх доста време баскетбол.И се омъжих и си имам 2 сладки дечица.А сега да ти обясня за походката.Сърцето при спортистите по време на тренировки изпомпва повече кръв,защото им трябва и е по-голямо.Когато не играят и не тренират това не е нужно и затова походката им е бавна.Нямаш представа колко бърз може да бъде един баскетболист(баскетболистка)по време насъстезание,а когато не играе да си ходи бавно.

# 3
  • Мнения: 3 423
А какви тенисистки има, олей...
Ти за атаките на не знам си колко
инчовата жена ми разправяш.

# 4
  • Мнения: 4 555
А ти ще се жениш за баскетболистка ли, че правиш проучване на общественото мнение?
Ако очакваш да разбереш кой е 'правилния' начин, по който трябва да изглежда една жена - няма такъв.
Предлагането трябва да е разнообразно, за да отговаря на търсенето Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 718
Ръстът им е респектиращ единствено.

# 6
  • Мнения: 2 229
Ръстът им е респектиращ единствено.

Точно, по друго не съм забелязала да се различават или да са по-малко женствени. Rolling Eyes
Виж, плувкините вече не ми допадат и не са ми никак женствени с тези ужаааасно широки гърбове. Confused

Общи условия

Активация на акаунт