каталог bon prix - без доставки за провинцията

  • 610
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 114
Имаше наскоро тема за бон при /фирма за каталожна търговия /.
Представете си, днес се обаждам по телефона да направя поръчка на няколко неща и ми заявяват,че понеже били млада фирма приемали поръчки само за София.   #Crazy
Направо побеснях. Сливи ли имаха в устата,че не ми казаха по-рано като се обаждах да си поръчвам каталога, що ли... Thinking
Настоях девойката да говори с шефа си и да пита пак. Чакам да ми се обадят. Въпреки че желанието ми да поръчвам от там се поизпари...

# 1
  • София
  • Мнения: 797
Аз пък така и не получих каталог от тях, а поръчах преди 2-3 месеца. Оправданието им, че са млада фирма и затова не доставят до провинцията е меко казано тъпо. Толкова ли не могат да използват някоя куриерска фирма?! А нещата им заслужават ли си? Имат ли он-лайн каталог?

# 2
  • Мнения: 4 428
И аз не го получих. Нищо, че съм в София  Laughing Аз не съм питала защо, защото си го поръчах от любопитство.

# 3
  • Мнения: 1 114
Толкова ли не могат да използват някоя куриерска фирма?! А нещата им заслужават ли си? Имат ли он-лайн каталог?

Секретарката/операторката на тел. ми обясни,че нямали договор с куриерска фирма. ?!? Значи от Италия до България могат да правят доставки , а в рамките на Бг. - не могат.
Не зная , дали си заслужават дрехите им. Във всеки случай са семпли, в спортен стил. Не са нещо особено.
Мислех доста неща да поръчам, дори бях готова да прежаля 25 лв. за доставката, а и да чакам 1 месец, но .... явно ще е по-лесно да си поръчам от други сайтове в чужбина, които доставят до Бг.
Трябва да си най-големия малоумник, че да не можеш/ искаш да вземеш парите на клиента.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Е на мен как ми пратиха, а на вас не искат?  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 114
Е на мен как ми пратиха, а на вас не искат?  newsm78

Какво ти изпратиха- каталог иили дрехи?

Общи условия

Активация на акаунт