има ли смисъл да продължавам втора серия.

  • 2 005
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Момичета помагайте.Аз ли не съм наред или те правят на глупачка от ден на ден се убеждавам че няма смисъл с това животно и пак ходя да го търса.Значи.Званна може ли да дойда да видя малкия.Викам може.До тук добре той го целува целува детето го гледа и се чуди.Както и да е .Питам го какво реши а той нищто до кога ще бъдеш в оная дупка където си се заврял той до утре а после викам той после в колата.Питам го квартира търсиш ли той търся ама нещто немога да я намеря аз му викам, че за няколко дни ще я намеря квартирата той не искам никой да ми търси нищто сам ще си намеря.Но явно не иска защтото цяла сед.нищто не намерил.Не искал да се връщтал у дома.Утре щял да дойде да вземел детето да са ходили на кафе.Аз му нямам доверие защтото мн.пъти ме е заплашвал че ще ми вземе детето.Написах му няколко смс-са, че детето без мен от дома не излиза отговор нямам ще видим какво ще става.ще има май скандал и май повече детето няма да го вида натам отиват нещтата.Все повече се убеждавам че няма смисъл да съм с този човек имах макар и малка надежда че можем да се съберем но уви.Не съм сама имам подкрепата на майка,татко,сестра ми те мн. ми помагат и това ми дава сили да продължавам напред заради детето.

# 1
  • Мнения: 2 700
Момичета помагайте.Аз ли не съм наред или те правят на глупачка от ден на ден се убеждавам че няма смисъл с това животно и пак ходя да го търса.Значи.Званна може ли да дойда да видя малкия.Викам може.До тук добре той го целува целува детето го гледа и се чуди.Както и да е .Питам го какво реши а той нищто до кога ще бъдеш в оная дупка където си се заврял той до утре а после викам той после в колата.Питам го квартира търсиш ли той търся ама нещто немога да я намеря аз му викам, че за няколко дни ще я намеря квартирата той не искам никой да ми търси нищто сам ще си намеря.Но явно не иска защтото цяла сед.нищто не намерил.Не искал да се връщтал у дома.Утре щял да дойде да вземел детето да са ходили на кафе.Аз му нямам доверие защтото мн.пъти ме е заплашвал че ще ми вземе детето.Написах му няколко смс-са, че детето без мен от дома не излиза отговор нямам ще видим какво ще става.ще има май скандал и май повече детето няма да го вида натам отиват нещтата...

Да не споменаваме пунктуация и логическа връзка.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 179
Твърде сложно е за мен.. Първата серия не я разбрах.. а да не говорим за втора..
Моля те не продължавай!

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Твърде сложно е за мен.. Първата серия не я разбрах.. а да не говорим за втора..

аз искам да чуя дори 3-тата, пък ти не продължавай....  Whistling

 hahaha Joy Laughing ooooh! Tired

# 4
  • Мнения: 153
За по-прегледно може ли и трета серия да е в отделна тема?

# 5
  • Мнения: 1 120
ама,че сте и вие.момичето сигурно е под голям стрес и за това логиката,на места,е нарушена
а сигурно е свикнала да пише на латиница и допуска споменатите грешки
но все пак,като се поства нещо и се иска съвет е хубво да подредиш малко нещата,за да може все пак да откликнеме на молбата ти  Peace

# 6
  • Мнения: 4 546
е, явно и е тежко на момичето, вие за правописните грешки се хванахте...
съжалявам miriam81. ти си решаваш, но според мен място за втора серия няма. няма смисъл да живееш в непрекъснати унижения. а детето не му го давай , ако е без теб или твои близки. пожелавам ти да се "изправиш бързо на крака" и да намериш някого, с който ще се чувстваш обичана и желана  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 4 294
ама,че сте и вие.момичето сигурно е под голям стрес и за това логиката,на места,е нарушена
а сигурно е свикнала да пише на латиница и допуска споменатите грешки
но все пак,като се поства нещо и се иска съвет е хубво да подредиш малко нещата,за да може все пак да откликнеме на молбата ти  Peace

Чудя се  newsm78 български език и граматика се учат от 1 до 4 клас.
Точки, запетаи, главни букви..............
Мiriam81 е под стрес, ами другите  ooooh! Thinking

# 8
  • Мнения: 4 546
ама,че сте и вие.момичето сигурно е под голям стрес и за това логиката,на места,е нарушена
а сигурно е свикнала да пише на латиница и допуска споменатите грешки
но все пак,като се поства нещо и се иска съвет е хубво да подредиш малко нещата,за да може все пак да откликнеме на молбата ти  Peace

Чудя се  newsm78 български език и граматика се учат от 1 до 4 клас.
Точки, запетаи, главни букви..............
Мiriam81 е под стрес, ами другите  ooooh! Thinking
е, извинявам се за правописните грешки, но за мен е важно да ги има  Mr. Green
мисля, че е доста тъпо в подобен род теми да пускаш постинги само , за да парвиш забележки за правописните грешки. това е последният постинг, в който ще си позволя да коментирам отношението ти към темата. не знам какво ти е професията, но явно я трябвало да станеш учителка.

# 9
  • Мнения: 364
Чудя се  newsm78 български език и граматика се учат от 1 до 4 клас.
Точки, запетаи, главни букви..............
Мiriam81 е под стрес, ами другите  ooooh! Thinking

Поправи ме, ако греша, но това е форум, а не олимпиада по български език!
Мислех, че безгрешни хора няма, но явно ти си първия претендент за титлата.
Колко прекрасен би бил животът, ако всеки си гледаше в паничката!

е, явно и е тежко на момичето, вие за правописните грешки се хванахте...
съжалявам miriam81. ти си решаваш, но според мен място за втора серия няма. няма смисъл да живееш в непрекъснати унижения. а детето не му го давай , ако е без теб или твои близки. пожелавам ти да се "изправиш бързо на крака" и да намериш някого, с който ще се чувстваш обичана и желана  Hug

Подкрепям!
Бъди силна и продължи напред!  Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 4 916
нищо не разбрах... а четох поста три пъти  Shocked

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Мило момиче, ти самата какво искаш? Втора серия кошмар? Имаш подкрепата на близките си, недей да чакаш. Наритай го тоя, да ходи където ще.

# 12
  • Мнения: 1 120
Чудя се  newsm78 български език и граматика се учат от 1 до 4 клас.
Точки, запетаи, главни букви..............
Мiriam81 е под стрес, ами другите  ooooh! Thinking

вие като някакъв съдник ли се явявате в случая?
не мисля,че вашата работа е да поправяте нашите ''грешки''  Thinking
ако толкова ви бърка правописът,пуснете тема в клю-то и го изкоментирайте.
 Peace

# 13
  • Мнения: 819
нищо не разбрах... а четох поста три пъти  Shocked

Цитирам само, за да дам пример защо е важен правописът и защо се обръща внимание на това. На мен ми стана ясно/ макар и трудно/, защото четох първата серия. Иначе не бих могла да отговоря на авторката с адекватен съвет, а все пак това е целта, нали?Така,че не се горещете толкова, когато се правят забележки за правопса-става въпрос за елементарни неща, не за висша граматика  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 4 294
 lamita, love_sunrise, herelina споко ще вдигните кръвно.
С тази хубава бърза помощ дето я имаме, с този "умен шеф" и най вече с така "добре снабдените линейки" няма кой да ви помогне  Joy
Естествено че не съм безгрешна и мога да допусна грешка от бързане при писането, но цял пост без точки, запетаи и т.н да напиша Wink
Човек трябва да може да приема критиката все пак  Wink не се горещето.

Общи условия

Активация на акаунт