За мокрите сънища. Какви са вашите фантазии?

  • 5 720
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
 Най-често сънят е интерпретация на преживяното ни през деня.
Спите си кротко и спокойно. Сънувате новата колежка (млада,
добре сложена, палави кичури леко галят тънката и шия). Та, тази
"самодива" ви е пленила още с първото си появяване тази сутрин
и това е оставило, траен отпечатък във вашето съзнание. Сънувате
и се носите по розовите облаци на вашето влечение към тази жена.
Държите я в обятията си, целува те я навсякъде и тя е готова да поеме
силата на надигащата се лава у вас. Дишате тежко... Усещате пулса си,
как бие лудо в тъпанчетата ви и в този момент на отдаване, вдигате
поглед, да целунете отдалата ви се Красота...
!!!!! УЖАС !!!!!
Леля Веса, чистачката, вика в екстаз имаето ви "Жоре!.. Жоре!..",впива
голямата си разчекната уста във вашата и сякаш изпива и последната
глътка въздух от гърдите ви!
Задушавате се!
Отваряте очи, ехото продължава да зове имаето ви, "Жоре! Жоре!"... Но то
вече не е ехо, а гласът на притеснената ви съпруга, която се опитва да ви съвземе от кошмара.

Това е просто фантазия.
Какви са вашите фантазии? И изпитвате ли угризения на сутрита?

# 1
 Simple Smile Аз откакто се ожених нещо ми изчезнаха мокрите сънища. Предполагам, че жена ми добре се грижи за мен и съм напълно задоволен и затова ги няма. Времето ще покаже...

# 2
  • Мнения: 7
Хубаво нещо са мокрите сънища,именно те ти позволяват да усещаш това за което си мечтаеш таиничко и то без да се налага да го обясняваш и да се "молиш" за него.Аз лично ги ОБОЖАВАМ.Жалко само че не се случват по поръчка ,а от съмосебеси.
Винаги ти действат релаксиращо а на другият ден си -Като нов.
Сънувала съм : пози,партньори,мечти,екскурзии и какво ли още не.
Обикновенно  сънуващ това за което дълго си мечтал,нещо което ти е направило впечатление преди това.

# 3
  • Мнения: 998
Хубаво нещо са мокрите сънища
Peace

Последно време тези ми сънища са не само "мокри", но покрай "влагата" чувам и разни думички, които ми се иска да чуя, а знам, че в реалността едва ли ще ми се случи. Наистина като се събудя съм като "нова", сънят се е превърнал в част от реалността и щастието ме е обладало с цялата си мощ Sunglasses

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Истински мокри сънища сънувах почти през цялата си бременност... Laughing Нищо не може да се сравни с тогавашния период... Twisted Evil
Никакви угризения не изпитвам, даже понякога ме е яд, че е било само сън и че е свършило така ненадейно... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 830
Мокрите сънища, са овертюрата към едно среднощно изнасилване,за радост на съпруга ми Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 568
Оооох хубаво нещо  са,ама като се събудя ония двамата-изчезнали и на всичкото отгоре моят е в леглото и похърква!  ooooh!

# 7
  • Мнения: 2 495
Аз най-редовно сънувам такива "мокри"сънища.Къде с колегата, къде с някой приятел, къде с непознат...понякога ме хваща угризението, но като се събудя и се сетя за съня си, се чувствам най-щастлива Blush

# 8
  • София
  • Мнения: 626
ММММММ.......даааааа!
Май честичко ми се случва! Embarassed

# 9
  • Мнения: 255
Откакто се омъжих и на мен взе да ми се случва това с мокрите сънища и аз не знам защо Wink
Значи сънувам ги цветни ,освен че са мокри, и все с известни личности. Хм, като се замисля последния сън беше с участието на Миро от Каризма, но в подробности няма да изпадам Flutter

# 10
  • Мнения: 1 583
Охххх,как го правите това с тези сънища????На мен защо не ми се случва?
Аз сънувам само трохи-трохи на пода,трохи под масата,трохи навсякъде.Гадост!!!

# 11
  • Мнения: 456
Нямам време да сънувам... Simple Smile

# 12
  • Мнения: 145
Охххх,как го правите това с тези сънища????На мен защо не ми се случва?
Аз сънувам само трохи-трохи на пода,трохи под масата,трохи навсякъде.Гадост!!!
И аз така Confused

# 13
  • Мнения: 1 568
 newsm17
Дано ме навестяват по-често!!!! Joy

Ще чакам тая нощ примерно Blush

# 14
  • Мнения: 183
хубаво нещо са  Embarassedи наистина на сутринта ти е някак хубаво и странно ,но ако това са скрити копнежи и неудовлетворени желания направо ме е срам от себе си Embarassed Embarassed Twisted Evilиначе ги разказвам на мъжа си и той се хваща за главата ама пък ни е весело щото той не сънува и така се радва на моите Joy

Общи условия

Активация на акаунт