Ползвали ли сте преходни гащички

  • 987
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте на всички мами, не съм писала досега във форума защото винаги съм намирала отговори на въпросите си само четеики ви. Но сега имам един проблем на които не мога да намерия решение. Дъщеря ми е на 3.5 годинки и още когато стана на 1.7 години не ползваме памперс /през деня/, лелите от яслата я отучиха за едни месец. Аз и слагам само вечерно време завсеки случай, защото все още се напишкваме отвреме на време. Но една седмица не го иска вече памперса защото вече била голяма и ще и се смеят, пробвах без него с подложка под чершафчето и посреднощ се събуди с рев че се е напишкала и снощи не искаше да си легне защото щяла да се напишка.  И сега на въпроса ми някои ползвал ли е преходни найлонови гащички на коя фирма и какво ви е мнението са тях. В ел.мазагин Денет продават такива гащички но са доста негативни отзивите за тях като чета техния форум.

# 1
  • София
  • Мнения: 797
Не сме ползвали такива гащички. Махнах нощния памперс, когато видях, че няколко поредни сутрини е сух. Нямаме проблеми нощем, изпишквам го преди сън и после чак на сутринта.

# 2
  • Мнения: 251
Не сме ползвали такива гащички. Махнах нощния памперс, когато видях, че няколко поредни сутрини е сух. Нямаме проблеми нощем, изпишквам го преди сън и после чак на сутринта.

И аз така  Peace

# 3
  • Мнения: 4 428
И тук отзивите за БамбиноМио не са добри  Rolling Eyes А не знам да продават други такива. Има едни наелонови, които се слагат върху нормалните гащи. Но дъщеря ти пак ще се буди, защото се е напишкала.
Може би трябва ти да следиш за това. Сигурно е трудно. Но нашите са ми казвали, че всяка сутрин в 4ч са ме слагали на гърне, за да пишкам. Ако пропуснели и на сутринта локвичка  Laughing Аз съм си била почти спяща през тази процедура  Laughing

# 4
  • Мнения: 3 211
аз все още й слагам памперс, не гащи, а обикновен. Ако й сложиш памперс-гащи дали няма да й е удобно

# 5
много ви благодаря за отговорите майчета. Реших да продължа с памперса до лятото и тогава ще пробвам  да махна нощния. А на въпроса за гащичките ми казаха че имало такива и на чико но в нито един техен магазин не открих, спряли са да ги внасят.

Общи условия

Активация на акаунт