Убийство ли е аборта?

  • 6 457
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 822
Филмът „Безмълвен вик” на Бърнард Нейтънсън има образователен характер. След като го гледат, много бременни жени се отказват да правят аборт.

Независимо какво казват хората, абортът е убийство. Оказва се, че плодът, макар и още нероден, предчувства смъртта, започва да се движи тревожно, сърцебиенето му се ускорява двойно и с приближаването на интервенцията отваря уста, за да нададе безмълвен вик...

За да повярва човек това, е достатъчно да гледа филма на американеца Бърнард Нейтънсън: „Безмълвният вик”. В него показват как жени правят аборт и как, в същото време, с помощта на ултразвук, учени наблюдават зародиши. Удивително е, че след като гледат филма, много жени се отказват да правят аборт.

Още по-страшен е абортът след определения от медицината срок, защото той представлява отнемане на живота на вече жизнеспособен човек. В тялото на жената се инжектира специален разтвор и детето бива умъртвявано на живо в страшни мъки, подобни на смъртта от напалм.

Съгласно източните философии душата на човека се вселява в тялото на бъдещата родилка в момента на зачатието. От този момент нататък се изчислява възрастта на човека. Ето защо, например в Китай се счита, че когато детето се роди, вече е на една година. Тогава може да се постави въпросът – има ли разлика между убийството на двегодишно дете и на бебе на по-малко от година?

Съвременната наука вече потвърждава правилността на източните учения за вселяването на душата в зародиша. Още през 1993 г. професор Жером Лежен заявява: „В самото начало на живота духът и материята (аз бих ги нарекъл „душа” и „тяло”) са така тясно преплетени, че ние използваме една и съща дума, за да определим датата на раждането на идеята и датата на раждане на новото същество. И това произхожда не от бедност на речника, а от факта, че една и съща дума може да опише това, което на практика представлява началото на живота: дух, живителна материя”.

Ето защо всяка жена, която по различни причини реши да абортира, си навлича греха на убийството (който с нея разбира се, поделя и мъжът, който я е принудил да направи това или е одобрил аборта).
 
 
 Naughty

# 1
  • Мнения: 459
"Убийство+ е темата, която си пуснала  Mr. Green

# 2
# 3
  • Мнения: 819
Това в допълнение към кампанията за забрана на аборта ли е?

# 4
  • Мнения: 208

Съвременната наука вече потвърждава правилността на източните учения за вселяването на душата в зародиша. Още през 1993 г. професор Жером Лежен заявява: „В самото начало на живота духът и материята (аз бих ги нарекъл „душа” и „тяло”) са така тясно преплетени, че ние използваме една и съща дума, за да определим датата на раждането на идеята и датата на раждане на новото същество. И това произхожда не от бедност на речника, а от факта, че една и съща дума може да опише това, което на практика представлява началото на живота: дух, живителна материя”.

 Naughty
Пълни глупости. Съврменната наука не потвърждава такива неща. Аз също заявявам много неща,. Готова ли си да ги приемеш за вярни?

# 5
  • Мнения: 822
няма нужда от коментари.просто исках да ви покажа,това,което прочетох и ми направи силно впечатление.това е

# 6
  • Мнения: 208
няма нужда от коментари.просто исках да ви покажа,това,което прочетох и ми направи силно впечатление.това е
Много лесно се впечатляваш  Naughty Като няма нужда от коментари - не пускай безсмислени теми.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 423
Не е убийство, поне аз не мисля така! Popcorn beer smile3546

# 8
  • Мнения: 1 942
Ох аман от щуротии  Whistling

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 1 419
Мен ако питаш убийство е да родиш дете, което не желаеш и да го изоставиш в дом за такива деца - някога стъпвала ли си там? Знаеш ли как живеят, как ги малтретират, как гладуват? Ей това е убийство.

# 11
  • Мнения: 7 474
Пак ли за абортите  ooooh! Кампания ли има или какво Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 15:13 от L е о

# 12
  • Мнения: 1 630

Съгласно източните философии душата на човека се вселява в тялото на бъдещата родилка в момента на зачатието. От този момент нататък се изчислява възрастта на човека. Ето защо, например в Китай се счита, че когато детето се роди, вече е на една година. 

Брех
в Китай по 1 година ли и бремеността?

# 13
  • София
  • Мнения: 1 161
къде го тоя филм да го гледаме?

# 14
  • Мнения: 822
не само че съм стъпвала, ами дори съм си карала практиката там.завършила съм социална педагогика и съм запозната с живота на изоставените деца отблизо.но също така видях и снимки, на деца убити чрез аборт.повярвайте, това ме ужаси.
 Cry
ако не ви харесва темата искам да знаете,че и на мен не ми е от любимите, но понеже доста неща не са ни ясни исках малко да се образоваме взаимно,ако мога така да се изразя.
съжелявам, но това е действителността.

Общи условия

Активация на акаунт