Добър хирург УНГ Пловдив

  • 831
  • 1
  •   1
Отговори
    Здравейте  на  всички  читатели  на  форума.
   Аз  съм  една  притеснена  майка,   чийто  син  има  проблеми  с  изкревяване  на  носната   преграда. Носът му  беше  счупен  от  негов  съученик  и  въпреки  направената  веднага  операция  преградата  е  останала  изкривена  и  му  създава  проблеми- събира  секрети,  намалена  е  с  50%   проходимостта  на  едната  ноздра  и  при  настинка  почти  не  може  да  диша  през  тази  ноздра.Прави  си промивки  с  морски  соли и мехлеми  и  има  временно  облекчение. Според  лекарите  най-добре  е  да  се  направи  втора  операция. Мислим  втората  операция  да  я  направим  при  доцент  Джамбазов /надявам  се  да  е  добър  в  професията  си/. Моля  ви  ако  някой  е  имал/или  има/  подобни   проблеми   да  ми  пише.     

# 1
  • Мнения: 4 700
Ами аz такъв проблем не съм имала, но спукано тъпан4е и една друга операция правих при др.... Никога няма да му zапомня името. Работи в бив6ата първа градска на централна гара. Фамилита му е арменска мисля. Венага 6те раzпоzнае6 кои имам предвид. Трябва да вzема да ис го zапи6а това име Ама съм една smile3527
Работи с касата. Успех

Общи условия

Активация на акаунт