СПАНЕ ПО КОРЕМ

  • 2 181
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Здавейте момичета,
Вчера заведох дъщеря си на ортопед и след като я прегледа се заговорихме и аз споделих че тя спи по корем само/90%/ иначе като я сложа по гръб и спи 30мин. и се събужда с рев.Тогава той ми каза че като я сложа по корем поема по малко кислород и мозака се успива и ако е било нужно да спат по корем природата щяла да го измисли.Чували ли сте за такова нещо и вие слагате ли ги по корем вашите бебчета.Звучи ми логично това което ми обясни ама мойто педи каза че няма такова нещо. newsm78

# 1
  • Мнения: 950
Моята дъщеря от около 2 седмици се обръща да спи по корем (интересното е че само вечер го прави). Не съм питала педито, дали е проблем, но като я завъртя по ръб, тя веднага се обръща. Явно така й е по-удобно.

# 2
  • Мнения: 475
Ния откакто започна да се обръща сама,спи предимно по корем.Като я сложа да спи,дремва известно време настрани и след това сама се обръща и така си хърка най-спокойно.Не виждам проблем в това,щом така й е удобно  sleepuu

# 3
  • Мнения: 601
Ния откакто започна да се обръща сама,спи предимно по корем.Като я сложа да спи,дремва известно време настрани и след това сама се обръща и така си хърка най-спокойно.Не виждам проблем в това,щом така й е удобно  sleepuu
По същия начин са и моите.

# 4
Моята дъщеря също спи с голямо удоволствие по-корем.Коато заспи я слагам по гръб но тя веднага се извърта на една страна и после направо се захлюпва. В тази поза спи много по-дълго отколкото ако е по гръб. Явно така и е по-удобно. newsm78 всъщност като се замисля, аз също спя предимно по корем и не виждам нищо странно.

# 5
  • Мнения: 487
И моят бебок е същия - ако го сложа да спи по гръб, се буди. По корем му е по-удобно и не мисля, че има проблем  Peace

# 6
  • Мнения: 684
Нашата маймунка също харесва повече по корем да спи (като майка си). Като се събуди нервна и я държа "като тигърче" или я сложа на корема си по корем, се успокоява и заспива. Питах педиатърката ни дали е проблем да спи по корем и тя каза, че доста бебета предпочитат да спят по корем, но пък статистиката показва, че бебчета, които спят по корем, по-често стават жертва на синдрома на внезапната бебешка смърт  Sick Така че засега поне ще я оставям по гръбче, а по корем само когато сме до нея. А пък като почне да се обръща - няма какво да правим май...

# 7
  • Мнения: 3 500
Моника от 7-месечна спи по корем почти през цялото време. Какво? Да стоя цяла нощ до нея да я обръщам ли? Crazy

# 8
  • Мнения: 4 629
Kато гледам по лентичката дъщеря ти вече би трябвало да може да се обръща сама по гръб и по корем. Това значи, че сама решева как й е удобно да спи  Peace Новородените бебета се слагат да спят по гръб, но когато децата започнат да се въртят няма как ние да избираме позата за спане  Peace

# 9
  • Мнения: 6 164
Абе к'ви са тия глупости  Crazy ooooh! Joy
Криси спи по корем, откакто се научи сам да се обръща, по друг начин не може, толкова много бебета спят по корем! Това е съвсем нормално за тях, толкова типично, дори има толкова снимки на спящи по корем бебета! Crazy
Тоя ортопед да си гледа кокалите и да не се меси в работата на невролозите. Crossing Arms

# 10
# 11
  • Мнения: 429
Откакто сама се обръща, през 90 процента от времето спи по корем в най-невероятни пози. Винаги я премествам по гръб /щото и аз съм чела, че така трябва/, но докато се обърна и е пак по корем.

# 12
# 13
  • Мнения: 397
Абе к'ви са тия глупости  Crazy ooooh! Joy
Криси спи по корем, откакто се научи сам да се обръща, по друг начин не може, толкова много бебета спят по корем! Това е съвсем нормално за тях, толкова типично, дори има толкова снимки на спящи по корем бебета! Crazy
Тоя ортопед да си гледа кокалите и да не се меси в работата на невролозите. Crossing Arms


Наистина големи глупости! И моите момченца спят по корем.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 389
Kато гледам по лентичката дъщеря ти вече би трябвало да може да се обръща сама по гръб и по корем. Това значи, че сама решева как й е удобно да спи  Peace Новородените бебета се слагат да спят по гръб, но когато децата започнат да се въртят няма как ние да избираме позата за спане  Peace
Подкрепям мнението.

Общи условия

Активация на акаунт