Плачат та се късат в банята!

  • 1 439
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 601
Е, такова нещо не ми се беше случвало! Като се наакат им мия дупетата на мивката в банята. Да, ама не! От известно време така плачат, като влязат в банята, че се принудих да ги мия в кухнята. Ами, че то си е направо нехигиенично! Ако имаме гости? Аз какво? Влизам м/у гостите с голо дупе и започвам да плакна на мивката! Ужас!!! Направо не знам какво да ги правя!

# 1
  • Мнения: 475
Ами незнам,може би за известно време ги почиствай с мокри кърпички.Да не са се стреснали нещо newsm78

# 2
  • Мнения: 601
Ами незнам,може би за известно време ги почиствай с мокри кърпички.Да не са се стреснали нещо newsm78
Не са. Нито съм ги изпускала, нито са се удряли...
А ако почиствам само с мокри кърпи, ще се подсекат на момента! Мноооого сме чувствителни! Laughing

# 3
  • Мнения: 475
Ами незнам какво да те посъветвам тогава.Ния беше така до към 5 месец и се наложи да я чистя само с кърпички,след което започнах да я мажа с медицинска козметика-A-Derma,продава се само в аптеките,продуктите са френски и наистина са много добри.Стават и за бебета и за възрастни.Серията е огромна и има кремове,пудри,спрейчета и какво ли не още за най-различни кожни проблеми.Препоръча ми я кожен лекар от Медицинска академия,защото по едно време кожата й беше просто ужасна.Това ни помогна много. Peace

# 4
  • Мнения: 3 500
И Мони имаше един такъв период от няколко дни, после се престраши отново и сега не мога да я изкарам от банята.Нещо са се стреснали, да знаеш  Thinking Да не би някой път да им е било твърде студено или пък водата да е била твърде топла  newsm78

# 5
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Пробвай с корито или голям леген. Напълни го с топла вода и давай играчки - нека плуват във водата - ще стане голям купон и уплахата ще бъде забравена.
Само време да имаш, че трудно се излиза от банята след такава забава  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 6 164
Крис не си е променил отношението към мивката в банята, не знам на какво се дължи. Ама к'во ти пука гостите, децата ли са по-важни или те? Или пълни леген. Confused

# 7
  • София
  • Мнения: 2 227
Пробвай с корито или голям леген. Напълни го с топла вода и давай играчки - нека плуват във водата - ще стане голям купон и уплахата ще бъде забравена.
Само време да имаш, че трудно се излиза от банята след такава забава  Simple Smile
Абсолютно Peace

# 8
  • Мнения: 1 640
Не ми се е случвало,макар и досега-на 2г.и6мес.е,все още се мием на чешма.Първо в банята,но тя порасна и не се побира в малката и ниска мивка,та сега в кухненската я мия.Да,не е хигиенично,все пак чинии струпваме там,но няма как-мия дупето и после почиствам мивката/ако имам време/./Да поясня,че няма чинии,когато мия детето./
  Пробвай със създаването на положителна нагласа-говори им нежно,разсмей ги,погъделичкай ги,пей им преди влизането в банята.

# 9
  • Мнения: 1 691
И аз мия в кухнята, защото в банята мивката е неудобна. От гости няма и да ми хрумне да се смущавам.

# 10
  • Мнения: 574
 аз не я разнасям до банята по голо дупе,а нося легенче с топла вода и я мия в стаята й!Опитай  Peaceможе да не плачат  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 467
Да не би температурата на водата да не им харесва?
Пробвай със смешни физиономии. При нас работят Simple Smile Аз се цупя, смея се... с две думи на клоун ставам. Но пък е кротка в стремежа си да ме имитира.

# 12
  • Мнения: 104
Установих при моя страхливко какъв е проблема с миенето в банята-шума на течащата вода.Паниката расте прогресивно с усилване на водата.  Hug

# 13
  • Мнения: 601
Днес за първи път ще ги чакам с нетърпение да напълнят памперсите  Laughing за да пробвам всичките ви варианти. Само да не изплаша котките с маймунджулъците, че както се мотаят в коридора пред банята...
пей им преди влизането в банята.
Дано да не се наложи, че с моя "меден" глас, най-много още повече да писнат! Joy
...след което започнах да я мажа с медицинска козметика-A-Derma,продава се само в аптеките,продуктите са френски и наистина са много добри.Стават и за бебета и за възрастни.Серията е огромна и има кремове,пудри,спрейчета и какво ли не още за най-различни кожни проблеми.Препоръча ми я кожен лекар от Медицинска академия,защото по едно време кожата й беше просто ужасна.Това ни помогна много. Peace
Знам, знам. Чудна е тази A-derma! Навсякъде я хваля! Александра ми е с атоп. дерматит и цялата само с това я мажа. Мажа и на Виктория дупето. Когато им растат зъби, ги избива на разтройство и само с A-derma ги спасявам от подсичането.

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 09:09 от Pettya®

# 14
  • Мнения: 184
като се наака само с мокри кърпи,не се е подсичал досега

Общи условия

Активация на акаунт