Колички Cangaroo Excess и Cangaroo Exclusive

  • 1 670
  • 6
  •   1
Отговори
Тъй като тези колички са модел от 2006г. и не мога да намеря мнения за тях, моля мамите, които са си купили такива, да споделят впечатления.

# 1
  • Марс
  • Мнения: 439
Аз съм с CANGAROO EXCESS, много съм доволна от количката, зимният кош е супер не влиза изобщо студ, а летния е страшна изгъзица. Но да си дойдем на думата, като килограми в магазина ми я продадоха за 25кг, определено е малко повече, ако си в апартамент ще ти е по-трудничко носенето. Иначе аз съм 46 кг. и се справям много добре с управлението, страшно е маневрена, а и друго предимство аз съм от провинцията и дупки и кал колкото щеш, за количката това не е проблем, минаваме през дупките без да друса и с малко усилия.
Ми това е ако имаш още въпроси пиши Hug

# 2
  • Мнения: 167
И аз съм с Excess - наистина са много готини!Не зная колко тежи,но е маневрена и лесно върви.Единствената забележка,според мен  е ,че летния кош няма напълно легнало положение и не знам доколко е удобно да се спи така newsm78За тези пари е супер  Peace

# 3
  • Мнения: 743
Аз  съм с Cangaroo Exclusive,много съм доволна,стабилна,много лесна за управление със страхотни амортисьори и летния кош става в напълно легнало положение и най важното е че е достатъчно голям и дълъг за бебе и над 6 мес да спи без да му висят краката!Аз зимен кош не купих и от 20 тия ден от живота за дъщеря ми сме с нея и съм доволна!
Върви си с много удобна чанта към нея .Купих я за 239лв от Пакосник,но я има и на Илиенци в м-на на Мони.
Единствения недостатък е че дръжката не се обръща и ти трябва чадър за лятото  и е малко широка, не влиза лесно в най тесните асансьори Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 4 585
Единствения недостатък е че дръжката не се обръща и ти трябва чадър за лятото  и е малко широка, не влиза лесно в най тесните асансьори Wink
А поне кошът обръща ли се? И не е ли и  малко тежичка? Blush

# 5
  • Мнения: 743
Аз съм само с летен кош и той не се обръща Wink
На мен не ми е тежка Peace

# 6
Благодаря Ви момичета за отговорите. Аз изчаквам раждането и после ще купя количката, но от всичко досега като цена - качество, съм се спряла на тези два модела.

Общи условия

Активация на акаунт