Какво ще кажете за преждевременната еакулация?

  • 4 415
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Темата е до всички татковци.
Търся тяхната помощ по този проблем.
Приемам съвети всякакви.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Чувала съм , че презервативът я забавя.

# 2
  • Мнения: 3 569
Чувала съм , че презервативът я забавя.

Така е. Предлагат се и разни мазила, хапове и т.н.

# 3
  • Мнения: 742
Аз лично от разни смазки като бебшко олио или други подобни подръчни средства забавям доста, но има теория, че от тях се въдят гъбички newsm78...  Но опитаите - от един път едва ли ще се получи някакава инфекция... Някъде из форума на абв бях чел, че има и такива кремчета в аптеката. Определено смазката си оказва ефекта.

# 4
  • Мнения: 6 868
Има специални презервативи, които са намазани с нещо, което забавя еакулацията.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 493
Има специални презервативи, които са намазани с нещо, което забавя еакулацията.
Например - ПЕРФОРМА на ДЮРЕКС  Peace

# 6
И аз когато ползвах презервативи се забавях. Без значение какви. Така че това помага малко. За най-сигурно питайте някой доктор.

# 7
Е, ако първия път изгърми бързо, накарай го да повтори, резултата ще е по-добър. Ако не може да повтори, няма проблем, нека използва нещо от сорта на Виагра. Не е нужно да го употребява постоянно, важното е да види наживо, че може да го направи. След няколко такива "гимнастики" човека ще има малко повече самочувствие и увереност.

# 8
  • Мнения: 656
 newsm78
Може би да намалите "загрявката"?...
Или ти да "загрееш" сама първо...

# 9
  • Мнения: 2 495
Може би трябва да сменяте доста често позите...знам ли newsm78
Едно време това нещо доста ни помогна

# 10
  • Мнения: 4 678
Е, ако първия път изгърми бързо, накарай го да повтори, резултата ще е по-добър. Ако не може да повтори, няма проблем, нека използва нещо от сорта на Виагра. Не е нужно да го употребява постоянно, важното е да види наживо, че може да го направи. След няколко такива "гимнастики" човека ще има малко повече самочувствие и увереност.


Това е начина!Като свършва бързо първия път, продължете! smile3521Какъв е проблема!Ползвайте презервативи Whistling



Но за свършването има  значение и външноста на дамата!Ако си грозна може и да не свърши Whistling,явно си хубава!Поне аз не съм свършвал с часове,ха-ха-ха! newsm12

Последна редакция: нд, 18 мар 2007, 02:14 от Анакондьо

# 11
  • Мнения: 656
Но за свършването има  значение и външноста на дамата!Ако си грозна може и да не свърши Whistling,явно си хубава!Поне аз не съм свършвал с часове,ха-ха-ха! newsm12
Ми душко освен да го правиш на загасена лампа... та да можеш да го контролираш...

# 12
  • Мнения: 87
200 грама домашна ракия , след това чаша вино (червено) и ше те помпи като за олимпиада...

# 13
  • Мнения: 80
200 грама домашна ракия , след това чаша вино (червено) и ше те помпи като за олимпиада...
Или олимпиадата временно ще бъде отменена!!! Laughing Laughing Laughing

# 14
  • Мнения: 15
тва което мога да кажа е следният виц:
Отиват мъж и жена при сексолог.. Жената, като по наперена и чевръста, казва: Докторе, мъжът ми страда от преждевременна еякулация... а мъжът й я прекъсва - Кой, аз ли? Нееееее, докторе, тя страда...."

Общи условия

Активация на акаунт