Бонбони за диета

  • 1 775
  • 18
  •   1
Отговори
http://culinary.pop.bg/article10386.html         гледам и не вярвам на очите си Laughing Laughing това е диета идеална за всички любители на сладкото Hug HugСамо някои знае ли дали наистина има такъв ефект какъвто пишат newsm78 ?

# 1
  • Мнения: 6 958
/извадка от статията:/

Ако искаш да се вталиш сериозно, нужна е кутия бонбони на ден!!!   



Според експертите три седмици гарантират, че ще се разделиш/ПРИБАВИШ с поне 10 кг.   Joy hahaha Joy

Я някой експерт да се похвали със свалени 10 кг.?!? Искаме доказателства?!?  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 1 058
При мен определено не действа.

# 3
  • Мнения: 2 229
Може да пробвам!

# 4
  • София
  • Мнения: 5 604
Лелеееее аз до сега трябваше да съм изчезнала... hahaha hahaha hahaha

# 5
  • Мнения: 287
да бе, а защо не са уточнили, че за да мухаш шоколад и да слабееш - количеството на ден трябва да е само 100гр. т.е. един шоколадец за деня!!! #Crazy newsm78 и другото си е  " лук и вОда", както казва баба ми...
 тая диета нещо ми се вижда измекярска... #2gunfire

# 6
Какво ли не съм пробвала вече така че и на това ще повярвам пък да видим newsm78 в един форум една пишеше че била отслабнала така ма не помня къде точно беше.Затова реших да проверя преди да почна дали някои  е пробвал?Но да ви кажа каквото и да си говорим еиднствения път към перфектна фигура е глад няма какво да се залгваме Wink

# 7
  • Мнения: 1 339
Абе аз за 3 седмици само на бонбони ще пукна  Laughing
То няма угодия.... Ако съм на диета ядат ми се бонбони. Ако съм само на бонбони няма пак да издържа 100%  Peace
Нещо средно трябва да се измисли  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 384
Абе аз за 3 седмици само на бонбони ще пукна  Laughing
То няма угодия.... Ако съм на диета ядат ми се бонбони. Ако съм само на бонбони няма пак да издържа 100%  Peace
Нещо средно трябва да се измисли  newsm78
Peace Peace Peace Подкрепям на 100% Колкото и да обожавам сладко, няма да издържа  hahaha

# 9
  • Мнения: 3 647
Абе аз за 3 седмици само на бонбони ще пукна  Laughing
То няма угодия.... Ако съм на диета ядат ми се бонбони. Ако съм само на бонбони няма пак да издържа 100%  Peace
Нещо средно трябва да се измисли  newsm78
Peace Peace Peace Подкрепям на 100% Колкото и да обожавам сладко, няма да издържа  hahaha
поне ще сме щастливи
ако не друго
 Joy hahaha

# 10
  • София
  • Мнения: 5 604
Абе аз за 3 седмици само на бонбони ще пукна  Laughing
То няма угодия.... Ако съм на диета ядат ми се бонбони. Ако съм само на бонбони няма пак да издържа 100%  Peace
Нещо средно трябва да се измисли  newsm78
Peace Peace Peace Подкрепям на 100% Колкото и да обожавам сладко, няма да издържа  hahaha
поне ще сме щастливи
ако не друго
 Joy hahaha
Хихи, мда. Поне наистина ще сме щастливи!

# 11
Ами днеска пробвах но реших вместо бонбони да почна с натурален шоколад да ви кажа чувствам се много добре но за ефект незнам.Рових се и из нета но не намерих никои които да се похвали и все пак ако има такива споделете Praynig Simple Smile Simple Smile

# 12
  • Мнения: 6 958
Ами днеска пробвах но реших вместо бонбони да почна с натурален шоколад да ви кажа чувствам се много добре но за ефект незнам.Рових се и из нета но не намерих никои които да се похвали и все пак ако има такива споделете Praynig Simple Smile Simple Smile

Душка аз съм твърдо против това - не го вярвам  Naughty Но моя организъм не го приема - яла съм сладко като съдрана с дни и само заради това стигнах до тук... Но искаш пример ето ти пример... Една моя приятелка ядеше с дни сладко - предимно шоколадови вафли и не знам какво е пиела, т.е. газирано ли, вода ли... после няколко дена печени филии с масло и кисело мляко... после пак сладко, пак филиики с мляко и така за неусетно някъде 3 месеца свали към 15 кг. Направо ме утрепа... Аз няма да мога да влезна от вратата съвсем ако ям 1.5 месеца сладко примерно, хайде от печените филий не вярвам - няма лошо в тях, нито в млякото до някъде, ама сладко не вярвам... Да не говорим че се пълнее дори и от ориз, картофи, плодове - всичко това въглехидрат, какво остава за  ш о к о л а д а, който си е на 100% удърна доза въглехидрат...  Peace Хади някой пробвал да каже, надявам се с положителен отзив   bouquet

# 13
Вече сам 2ден на шоколад и съм изумена -2кг Shocked а и се чувствм страхотно изпалнена с енергия наистина това ми стана любимата диета Simple Smile

# 14
  • Мнения: 936
 #Crazy newsm78 #Crazy
Чета и не вярвам на ушите си , както се казва. А не ти ли се прияжда салатка или нещо друго?
Мъжът ми разказва за негов колега, който отслабнал като ядял само фъстъци и пиел само натурален сок. Thinking
Аз нещо не одобрявам таква диети, в които се яде само 1 нещо.
Но все пак, осведомявай ни за резултата. Ако действа, ще се прежаля и аз да ям само шоколад.

Общи условия

Активация на акаунт