Белег от секцио лилав след 5 месеца?

  • 1 821
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 159
Вече минаха 5 месеца от секциото, а моят белег е лилав Rolling Eyes
Не е шит, лепен е и даже ми се струва, че първите месеци беше по-розов от сега.
Докторката, която ме е шила ми каза, че всичко е наред, но аз и нямам доверие (не искам да коментирам тук).
За това искам да попитам има ли и други като мен? newsm78

# 1
  • Мнения: 5 393
Има, да.Моят белег избледнява много бавно и постепенно.Вече година и половина мина от операцията и на места още е розов.Преди това дълго време беше тъмен.Не се притеснявай.С времето ще се оправи.

# 2
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
И моят е още розов на места.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
Вече ще станат 2 години и моят е лилав, споко Hug

# 4
  • Мнения: 397
Vze mi si ot aptekata tova mazilo    Kontratubeks. На мен много ми помогна за заличаването на белега!

# 5
  • Мнения: 10 982
Не му е мястото да питам тук, но кога шева се лепи и кога се шие? Embarassed
Това сигурно го определят лекарите, но после усещането едно и също ли е или шитите шевове дърпат повече?

# 6
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Вече ще станат 2 години и моят е лилав, споко Hug

Същата история.

До тип кожа е.

Аз имам белег от операция на апандисит, правена преди 15 години, и изглежда така, сякаш е пресно опериран!

Гадно, ама к`во да правиш! Корема ми е като картата на съкровището Laughing

# 7
  • Мнения: 2 159
явно наистина си зависи от типа кожа, защото приятелки със сексио по същото време много им е избледнял в сравнение с моя, но се успокоих, че има и други като мен

# 8
  • Мнения: 750
В аптеката има едни специални силиконови ленти за белези!Питай,ще ти кажат!Аз родих със секцио преди месец,след като ми махнаха конците запо4нах да ползвам лентите(те са за многократна употреба,махаш-миеш и пак слагаш!)Изрязваш си ги ти според дилжината и дебелината на белега!Ползват се около 3 месеца и белега се зали4ава...едва се вижда!Моят е от месец...и е много ...красив Blush!Тъни4ък,блед...и все пове4е избледнява!За две опаковки платих 130 лева.(не са евтини)но,поне съм спокойна 4е няма да е като стария белег(който всъщност ми изрязаха сега и ми направиха нов)а аз реших да направя вси4ко за да не изглежда като преди(дебел и лилав) Whistling

# 9
  • Мнения: 397
Момичета, пробвайте с контратубекс, наистина белега се заличава!

# 10
  • Мнения: 2 309
И моят лилавее още,  а мина почти година, контратубекс не съм използвала, а и нямам намерение, първо, защото не ми пука особено и второ, защото този тип мазила изтъняват кожата.

# 11
  • Мнения: 339
И моя в началото беше по- розов, сега се заличи почти в краищата, а в средата стана лилав Tired

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
Моят също е лилав на места,не целия.Минаха 4 мес. и 9 дни...

# 13
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Моят е розов

# 14
  • Мнения: 2 677
Не съм раждала секцио, но имам абсолютно същия белег от операция. Мина около година-година и нещо преди да избледнее.

Общи условия

Активация на акаунт