За веждите на Глория - в кое студио ги е правила ?

  • 4 663
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 207
Някой да си има на идея къде Глорето си е правила перманентиния грима на веждите, че ми харесват мноооо Crazy

# 1
  • Мнения: 6 417
Тя предпочита да се тунингова в чужбина.  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 207
ееее умря ми надеждата...тайно се надявах да е в БГ, тъй като рядко ми харесват изписани вежди    Whistling

# 3
  • Мнения: 6 417
Корекциите на Глория са като държавна тайна.  smile3506

# 4
  • Мнения: 207
Е там е нещо страшно #Crazy
Въпреки, че тя твърди, че няма такова нещо  Outta Joint

# 5
  • Мнения: 3 423
Ох, тая Глория какво рунтаво
селянче беше, когато по Нова
една Албена водеше в събота
любимото ми хумористично и
развлекателно предаване Топ-
фолк, или попфолк, или знам ли.
Та там една пухкава Глория с
едни ярки сакенца и накъдрена
на студено вуна връз бузите,
пък сега ква джоза се изпъчила.
Колкото и да се пъчи, няма да
гръмне. Ма много й се връзвам.
Кога па така и къде ги заучи
тия стойки и тия фасони, бре.
Аз съм Албена и ви обичам.
Къде се свря таз Албена?
Ох, не ми казвайте Глория, че
се отплесвам от важните си
занимания и пиша глупости.

# 6
  • Мнения: 207
Ма верно много дразни на тоя Мюзик Айдъл....Много се прави и се надува #Silly Не знам да има музикално образование...не,че много съм запозната с кариерата й Thinking, ама съм сигурна, че ако тя ги изпее тия песни меко казано ще се изложи  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 3 423
Доживях да имам публикация в Красива мама...

# 8
# 9
  • Мнения: 574
Не ми се вярвя за едни вежди да ходи до чужбина newsm78В София,Пловдив кой знае?

# 10
  • Мнения: 365
Бях чула, че Глория има нещо като златна арматура под кожата на лицето си, за да я придържа и да не се отпуска. Никак ама никак не ми се вярва това. Вие да сте чували подобно нещо?
Питам просто от любопитство, тъй като не мога да си го представя как е възможно.

# 11
  • Мнения: 1 216
Бях чула, че Глория има нещо като златна арматура под кожата на лицето си, за да я придържа и да не се отпуска. Никак ама никак не ми се вярва това. Вие да сте чували подобно нещо?
Питам просто от любопитство, тъй като не мога да си го представя как е възможно.
Преди време, доста години, в ''Паралели'' имаше статия, че слагали ''златни нишки'' в бедрата отзад, дори имаше снимка, запечатала се е в паметта ми.
Тогава малко се говореше за целулит, липосукции и т.н. Но тази статия беше за това.
Та знам ли, може и да има нещо такова, но по- вероятно е няколко инжекции ботокс да си е вкарала.

Дайте да видя тези вежди, да си изкажа експертното мнение! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 365
Бях чула, че Глория има нещо като златна арматура под кожата на лицето си, за да я придържа и да не се отпуска. Никак ама никак не ми се вярва това. Вие да сте чували подобно нещо?
Питам просто от любопитство, тъй като не мога да си го представя как е възможно.
Преди време, доста години, в ''Паралели'' имаше статия, че слагали ''златни нишки'' в бедрата отзад, дори имаше снимка, запечатала се е в паметта ми.
Тогава малко се говореше за целулит, липосукции и т.н. Но тази статия беше за това.
Та знам ли, може и да има нещо такова, но по- вероятно е няколко инжекции ботокс да си е вкарала.

Дайте да видя тези вежди, да си изкажа експертното мнение! Simple Smile
лично мен много не ме влекат. ето ги:
http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=656&bm=3

# 13
  • Мнения: 2 229
Бях чула, че Глория има нещо като златна арматура под кожата на лицето си, за да я придържа и да не се отпуска. Никак ама никак не ми се вярва това. Вие да сте чували подобно нещо?
Питам просто от любопитство, тъй като не мога да си го представя как е възможно.

Охххх това като го прочетох и си представих Глория като Робокоп. hahaha Joy Joy
Ама нещо не ми се вярва...не че не е възможно, всякакви луди има, що па да не си сложат желязо в лицето. Mr. Green Щях да напиша още нещо, ама много черен хумор ще стане... Laughing

По темата - специално ще се загледам довечера, защото не съм й забелязала нещо особено във веждите. newsm78 Всъщност перманентен грим на веждите какво значи точно? Предполагам не са изскубани и нарисувани, а само подсилени или нещо такова??

# 14
  • Мнения: 2 152
Aaa и мен много ме дразни.Големи фасони, големи превземки.ХЙорданка Христова е сто пъти по-жена от нея, а и по-красива, нищо че е два пъти по-възрастна Heart Eyes

А по темата и аз мисля, че тук се е правила.То голяма философия да ти изрисуват веждите. Ама защо искаш да се направиш така. На мен лично не ми харесва как изкуствено и изрисувано стоят.Но щом си решила имаш моето стимулиращо да Mr. Green Hug

Общи условия

Активация на акаунт