Кажете метод эа напълняване- Моля!!!

  • 11 148
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 668
Эдравейте, моя приятелка отчаяно търси диета  эа напълняване( де да бях и аэ така Crazy) тя тежи 39кг и иска да ги докара поне до 45кг моля дайте съвет или някой метод- ще съм ви много благодарна!!!

# 1
  • Мнения: 2 152
Ами доколкото си спомням й е нужно нещо за стимулиране на апетита и мисля че бирена мая се даваше в такива случай.Да си хапва по-калорична храна - пици, дюнери, спагети, пържени картофки..ммм Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 184
според мен е по-добре да ходи на фитнес и да качи мускули а не сланини

много по-добре ще изглежда Wink

# 3
  • Мнения: 9 865
djesmin, твоята приятелка консултирала ли се е с лекар, понякога да не можеш да напълнееш има сериозни причини, тогава традиционните калорични храни не вършат много работа. За съжаление за отслабване има безброй диети, но за напълняване ТЦ!

http://zdravoslovno.com/Diets/EnergeticDiet.html

На този линк има интересна статийка по твоя въпрос!

Успех на приятелката! Peace

# 4
  • Мнения: 601
Има най-различни медикаменти за увеличаване на теглото, но по-добре приятелката ти да се консултира с лекар и той да и каже какво да вземе. Иначе така на своя глава да влезе в аптеката - по-добре не.
според мен е по-добре да ходи на фитнес и да качи мускули а не сланини

много по-добре ще изглежда Wink
На 39 кг бая мускули ще трябва да качи за да изглежда 45 кг. Laughing

# 5
  • Мнения: 246
Аз от 2-3 месеца пълнея здраво - спрях цигарите, пия витамини, задължително хапвам 3 пъти на ден, повечко пици ям, просто се случи така че до работата ми направиха пицария  Peace, отделно наблегнах и на плодовете, нещо, което преди не пипах. Все още не ми пречи това че пълнея, защото съм 176 см., 57 кг., но като мина 62-3 ще се замисля Thinking

# 6
  • Мнения: 2 152
Има най-различни медикаменти за увеличаване на теглото, но по-добре приятелката ти да се консултира с лекар и той да и каже какво да вземе. Иначе така на своя глава да влезе в аптеката - по-добре не.
според мен е по-добре да ходи на фитнес и да качи мускули а не сланини

много по-добре ще изглежда Wink
На 39 кг бая мускули ще трябва да качи за да изглежда 45 кг. Laughing

И аз това си мисля. Тя нека първо хапва мъжката , че да понатрупа килца, пък после ще си прави мускули и ще си оформи тялото
Но и аз мисля че има тук някакъв проблем и е най-добре с лекар диетолог да се посъветва Peace

# 7
  • Мнения: 184
Има най-различни медикаменти за увеличаване на теглото, но по-добре приятелката ти да се консултира с лекар и той да и каже какво да вземе. Иначе така на своя глава да влезе в аптеката - по-добре не.
според мен е по-добре да ходи на фитнес и да качи мускули а не сланини

много по-добре ще изглежда Wink
На 39 кг бая мускули ще трябва да качи за да изглежда 45 кг. Laughing

И аз това си мисля. Тя нека първо хапва мъжката , че да понатрупа килца, пък после ще си прави мускули и ще си оформи тялото
Но и аз мисля че има тук някакъв проблем и е най-добре с лекар диетолог да се посъветва Peace

ааа, аз мисля че може да се оформи ок - изглежда слаба защото няма мускулна маса - а едва ли ще изглежда мн добре ако качи 6 кила мазнини (и евентуално всичко се струпа на корема бедрата и ханша)

една моя приятелка, мнооого слаба - ядеше за да напълнее и после ми се оплака че има целулит (а беше някъде към 40 и нещо кила само)

# 8
  • Мнения: 601
Има най-различни медикаменти за увеличаване на теглото, но по-добре приятелката ти да се консултира с лекар и той да и каже какво да вземе. Иначе така на своя глава да влезе в аптеката - по-добре не.
според мен е по-добре да ходи на фитнес и да качи мускули а не сланини

много по-добре ще изглежда Wink
На 39 кг бая мускули ще трябва да качи за да изглежда 45 кг. Laughing

И аз това си мисля. Тя нека първо хапва мъжката , че да понатрупа килца, пък после ще си прави мускули и ще си оформи тялото
Но и аз мисля че има тук някакъв проблем и е най-добре с лекар диетолог да се посъветва Peace

ааа, аз мисля че може да се оформи ок - изглежда слаба защото няма мускулна маса - а едва ли ще изглежда мн добре ако качи 6 кила мазнини (и евентуално всичко се струпа на корема бедрата и ханша)

една моя приятелка, мнооого слаба - ядеше за да напълнее и после ми се оплака че има целулит (а беше някъде към 40 и нещо кила само)
Ами, перфектния вариант е да съчетае хапването с фитнес, че 40 кг и с целулит не е за препоръчване! То целулита не че е изобщо за препоръчване! #Crazy

# 9
  • Мнения: 4 358
Мисля, че твоята прителка не се нуждае просто от диета, а от лекар.
Не знам на каква височина са тези килограми, но за мен 39 е притеснително число.

# 10
  • Мнения: 4 711
Много малко тежи това момиче...Да не би да има някакъв здравословен проблем? Аз 49 кг и с каквото и да се тъпча не мръдвам нагоре Sad Ще следя темата.

# 11
  • Мнения: 386
Мед с тахан.... гарантирано!!!!!

# 12
  • Мнения: 1 069
А тя е слаба, защото яде и не качва или не й се яде?

# 13
  • Мнения: 1 668
А тя е слаба, защото яде и не качва или не й се яде?
Яде като эа световно но не качва newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 1 642
Сестра ми беше се докарала до 38 кг и се оказа, че има заболяване на щитовидната жлеза, така че е добре това девойче да се посъветва с лекар. Когато сестра ми започна да се лекува, започна и да пълнее от само себе си.

Общи условия

Активация на акаунт