Нов огромен детски магазин - Магазина на прасето:)някой ходи ли вече?

  • 22 451
  • 196
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 255
***Редактирам поради нерегламентирана реклама ***  Peace

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 11:33 от Vache

# 1
  • София
  • Мнения: 797
Безплатна реклама Wink

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

 Да,дааааа.Дано поне да е добър.

# 3
  • Мнения: 5 255
Що да е безплатна реклама - споделям какво съм открила - нали за това е форума  Thinking
Собствениците на Пакостник го правят - а това ми говори много !!!  Peace

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Пакостник е страхотен магазин,ще посетим и този със сигурност. Hug

# 5
  • Мнения: 3 457
дано само да има повече неща отколкото в Пакостник Peace

# 6
  • Мнения: 5 255
1000 кв.м дано стигат  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 633
Що да е безплатна реклама - споделям какво съм открила - нали за това е форума  Thinking
Собствениците на Пакостник го правят - а това ми говори много !!!  Peace
Да си призная, мамче,
аз съм супер разочарована от реалния магазин Пакостник - не коментирам онлайн магазина.
Реалния магазин се намира в квартален Търговски център от стар тип, където магазините са набутани в нещо като клетки - килийки, има много стока наистина, но лошо изложена...изобщо адски отблъскващо за потенциален купувач. Аз  лична съм привърженичка на просторните магазини, където стоките могат да се видят и да се пипнат, а не досадни продавачки да вървят като сърдити питбули след клиентите... #Cussing out Радвам се, че собствениците на "Пакостник " са узрели и достигнали до идеята да отворят нормален магазин. Да не говорим, че четох из форума , как склада на магазина в О.купел представлявал мазе към близък панелен блок, където били натъпкани колички и други стоки..... Shocked Ужас, наистина, само като си представя танца на хлебарките и мишлетата в това мазе #Crazy
И честно казано, засега в София съм видяла само два нормални за мен магазина  - хипермаркета на Комсед и Хиполенд до метро / вялно е, че стоката и разнообразието не е много, но...поне магазините са магазини!/

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
Близо ми е до работата и със сигурност ще го посетя,много обичам големите детски магазини!

# 9
  • Мнения: 89
Абсолютна РЕКЛАМА !!!

# 10
  • Мнения: 644

[/quote]
Да си призная, мамче,
аз съм супер разочарована от реалния магазин Пакостник - не коментирам онлайн магазина.
[/quote]

 ...бях още съвсем в на4алото на бременността,когато посетихме Пакостник- магазина -да,много е малък и е нагъ4кано,но пък никой не ходеше след нас като питбул;) !Дори си спомням ,4е ни свалиха поне 3 комплекта за изписване от най-високото /а  бяха големи/ -отвориха ги -разгледахме ги и си тръгнахме...отделно ,4е поне 5 гащеризона видяхме...само ВИДЯХМЕ...нищо не си купихме!
Адски са любезни,в помещението с коли4ките ни разказаха за + и - на всеки един модел,за който питахме!!!
Отделно он-лайн търговията име  на доста добро ниво-направих ги луди калинки без да искам-не си бях променила данните в профила и са идвали 2 пъти да ме търсят + грешен мобилен номер  Blush.Една лоша дума не ми казаха...сНа другия ден си полу4их поръ4ката от доста усмихнат достав4ик!!!!
Явно си зависи и от отношението...вашето...към обслужващите ви!!!!!!!!!!
Въпрос на възпитание!!!
Стискам палци по-скоро да отворят новия магазин-на 2 кра4ки е от нас и с удоволствие ще го посетиме!!!

# 11
  • Мнения: 5 228

Според теб каква е разликата между информация и реклама?  Thinking Когато се пусне тема за еди какво си в Малечко например, това реклама ли е? Хайде малко по-спокойно.

# 12
  • Мнения: 633
[[/quote]

 ...бях още съвсем в на4алото на бременността,когато посетихме Пакостник- магазина -да,много е малък и е нагъ4кано,но пък никой Явно си зависи и от отношението...вашето...към обслужващите ви!!!!!!!!!!
Въпрос на възпитание!!! ]
[/quote]
Дано да съм успяла да цитирам правилно, че не всеки път ми се отдава успешно Wink
Пепеляшке,
много те моля да спестиш коментарите от типа "Вашето отношение" , при положение, че не си била пряк очевидец на каквото и да е. Благодаря за разбирането, вярвам в доброто възпитание Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 10 825
Мерси за информацията! Харесвам Пакостник, а новият магазин - Пигис хаус ми е  доста по-близо. Ще го посетя непременно

# 14
  • Мнения: 1 756
Що да е безплатна реклама - споделям какво съм открила - нали за това е форума  Thinking
Собствениците на Пакостник го правят - а това ми говори много !!!  Peace
Да си призная, мамче,
аз съм супер разочарована от реалния магазин Пакостник - не коментирам онлайн магазина.
Реалния магазин се намира в квартален Търговски център от стар тип, където магазините са набутани в нещо като клетки - килийки, има много стока наистина, но лошо изложена...изобщо адски отблъскващо за потенциален купувач. Аз  лична съм привърженичка на просторните магазини, където стоките могат да се видят и да се пипнат, а не досадни продавачки да вървят като сърдити питбули след клиентите... #Cussing out Радвам се, че собствениците на "Пакостник " са узрели и достигнали до идеята да отворят нормален магазин. Да не говорим, че четох из форума , как склада на магазина в О.купел представлявал мазе към близък панелен блок, където били натъпкани колички и други стоки..... Shocked Ужас, наистина, само като си представя танца на хлебарките и мишлетата в това мазе #Crazy
И честно казано, засега в София съм видяла само два нормални за мен магазина  - хипермаркета на Комсед и Хиполенд до метро / вялно е, че стоката и разнообразието не е много, но...поне магазините са магазини!/

Като се има в предвих че в Хиполенд има само боклуци и няма нито номера нито разцветки
а за продавачките просто нямам думи
Гледат тъпо и мигат и идея си нямат къде са.Питам една
ИМАТЕ ЛИ  по малък номер от един комплект а тя
НЕ,това е последния.3 метра по надулу има кош с над 40 такива киомплекта ,но ина4е девойката убедена 4е няма.На следващото ми питане,тя пак така НЯМАЛО #Crazy
,но и казах 4е не и за4итам некомпетентното мнение Peace
МАЛКИЯ Е В МЕН И НЕ МОГА ДА ПИША ХУБАВО ИЗВИНЕТЕ МЕ

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 16:33 от mama Bobo

Общи условия

Активация на акаунт