Тъга

  • 1 306
  • 12
  •   1
Отговори
Момичета разбрах че приятеля е залитнал по една жена.Толкова предадена се чувствам.Имаме дете на 1.5г.Незнам какво да правя.Обичам го.Мисля че и той ме обича.Незнам дали има съвет който бихте ми дали.Просто исках да споделя болката с някой.Пиша анонимно незнам защо.

# 1
  • Мнения: 2 327
Вече има няколко стандартни съвети за тези ситуации:
1. Събираш си багажа и го зарязваш - все още се срещат хора, които го препоръчват твърдейки, че на тях това не може да се случи, но ако се случи точно това биха направили.
2. Временна раздяла докато разберете какво искате. - един вид отлагане на проблема
3. Говорите, търсите причини, последствия и решавата заедно какво искате от връзката си без да се разделята. При евентуално продължение на историята поведението се коригира според случая.

Всичко зависи от подробностите.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 835
Каквото и да решиш го направи, само не заривай главата в пясъка. С разговор или скандал, както намериш за добре, но не и с мълчание и изчакване. Това е моят съвет! Peace

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз останах
зависи той как ще реагира и какво ще направи
после как ще се държи и дали ти ще можеш да живееш с вечното подозрение
в момента се боря с последното и е ад и за двамата но продължаваме...къде заради нас къдие в най-тежките мигове - заради децата
не съжалявам че останах с него
но зависи и от НЕГО

# 4
# 5
  • Мнения: 1 559
Каквото и да решиш го направи, само не заривай главата в пясъка. С разговор или скандал, както намериш за добре, но не и с мълчание и изчакване. Това е моят съвет! Peace

Напълно съгласна Peace

# 6
Благодаря Ви, за сега оставам.От 10 години сега за първи път залита.Каза,че ме обича съжалява,че ме е наранил.И момичета каквото е писано да стане ще стане.В такъв момент скандал дори и разговор не би помогнал.Така мисля.Само дето се чувствам толкова уплашена не съм сама а имам и дете страх ме е и за себе си страх ме е и за детето просто ме е страх.И дано нещата тръгнат към по-добро искрено се надявам.Дано това се превърне в лош спомен от миналото.

# 7
  • Мнения: 2 723
аз останах
зависи той как ще реагира и какво ще направи
после как ще се държи и дали ти ще можеш да живееш с вечното подозрение
в момента се боря с последното и е ад и за двамата но продължаваме...къде заради нас къдие в най-тежките мигове - заради децата
не съжалявам че останах с него
но зависи и от НЕГО

Точно това щях да напиша... добре че първо прочетох  Naughty

# 8
  • София
  • Мнения: 171
Преживях го! Бяха викове, сълзи, пълно отчаяние, празни обещания и пясъчни кули ... и ето една година по-късно чета в подфорум "Родители отглеждащи сами децата си".Горчиви опит, че загубиш ли доверието в любимия човек, всичко е загубено............Съжалявам, боли

# 9
  • Мнения: 2 723
Преживях го! Бяха викове, сълзи, пълно отчаяние, празни обещания и пясъчни кули ... и ето една година по-късно чета в подфорум "Родители отглеждащи сами децата си".Горчиви опит, че загубиш ли доверието в любимия човек, всичко е загубено............Съжалявам, боли

Винаги има вероятност всичко да се срути...
Хубаво е да знаеш обаче, че си направил всичко, което е зависело от теб, за да се оправят нещата Thinking

# 10
  • Мнения: 1 568
Каквото и да решиш го направи, само не заривай главата в пясъка. С разговор или скандал, както намериш за добре, но не и с мълчание и изчакване. Това е моят съвет! Peace



 Peace
Пожелавам ти сили!!!!   bouquet

# 11
  • Мнения: 175
Да си призная честно аз не успях да се преборя със загубеното доверие. То се насади в нашите отношения и сега живеем отделно. Беше ме страх, как ще се оправям сама с малкия /11 месечен ангел/, но се оправям.

# 12
  • Мнения: 114
Момичета разбрах че приятеля е залитнал по една жена.Толкова предадена се чувствам.Имаме дете на 1.5г.Незнам какво да правя.Обичам го.Мисля че и той ме обича.Незнам дали има съвет който бихте ми дали.Просто исках да споделя болката с някой.Пиша анонимно незнам защо.
Според мен трябва да поговориш с него доста обстойно.Трябва да разбереш по някакъв начин дали има чувства към тази жена или просто заради тръпката.
Но щом смяташ че те обича може и просто да търси малко разнообразие.
По принцип аз съм много против тези неща и когато усетя или разбера, че има нещо такова моментално поведението ми към него е променено.
Незнам какво да те посъветвам аз съм почти на твоето дередже....

Общи условия

Активация на акаунт