Кърмите ли навън?

  • 2 219
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 463
Здравейте мами. Случвало ли ви се е да излезете на разходка, а бебчо да иска да яде.  newsm45Какво правите, храните ли го навън,  breastfeedingили се прибирате за да се нахраните. Аз лично честичко седя по пейките, извадила "тенджерката"  breastfeedingи си кърмя бебчо. Някои хора ме гледат на криво smile3513, но мен не ме интересува. smile3534 Вие правите ли така? bombs

# 1
  • Мнения: 2 829
Да, кърмя навън, без въобще да се притеснявам. Не виждам защо да се срамувам, майките, които хранят с АМ защо не ги е срам да си извадят шишето? Или моето бебе трябва да стои гладно или пък да не го извеждам, защото съм решила да кърмя?
И за мен и за бебето е важно да излизаме навън, и двамата обичаме дъъъългите разходки, и двамата не обичаме бебчо да е гладен. А да тичам до нас всеки път като огладнее, с ревящо бебе-това не е за мен.
На който му е неудобно-може да се обърне настрани и да не гледа.
Критики не съм получавала, защото предварително си обявявам мнението, явно никой не смее да спори...

# 2
  • Мнения: 277
Кърмя разбира се! Излизаме по 2 пъти на ден и прекарваме много време навън, така че понякога бебчо има нужда да цокне Laughing А като беше малко бебе беше неизбежно. В началото малко се притеснявах, но с времето това притеснение изчезна, защото бебчо е най-важен и неговите нужди са преди всичко. А за погледите на околните не съм сигурна, че са критични и те гледат на криво, а по-скоро им е интересно и любопитно. Аз самата се заглеждах преди да родя по майки , които кърмят- чисто любопитство!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 064
Случва се. На зависи и от настроението ми и ситуацията. Понякога се въздържам. Ама мисля да престане да ми пука. В края на краищата си храня детето.

# 4
  • Мнения: 750
Я си кърми детето където си иска и не се занимавай с околните.

# 5
  • Мнения: 127
В началото се притеснявах и избирах тихи места .Сега гладен ли е бебо нямам притеснения да го кърмя и на оживени места.

# 6
  • Мнения: 241
Поздравления!!!! Продължавай смело  Peace

# 7
  • Мнения: 3 092
Кърмя да .Детето ми е по-важно от някой , който е решил да гледа накриво Wink

# 8
  • Мнения: 276
Ще се храним където си желаем.Въобще не ми пука.Като е гладна каво да правя-вадя маджата и цок-цок. hahaha

# 9
  • Мнения: 313
И аз кърмя навън, но си избирам по- спокойно и закътано местенце. Това го правя не толкова, защото ме е срам, че кърмя /няма по- естествено нещо/, а защото бебо е много любопитен и като почне да се оглежда преди да зацока, а цицата отвън Laughing голям смях пада. Цокне малко и пак гледа и така няколко пъти Mr. Green Все още не мога да гледам на циците си като на бутилка с мляко. Цици са си и ме е срам да ги показвам, а моя бебо не е от най дискретните Wink . В никакъв случай не се прибирай, за да го нахраниш.  Peace Това е едно от предимствата на кърменето- носиш манджата (и пиенето Simple Smile) винаги с теб.

# 10
  • Мнения: 2 751
Аз вече не кърмя, де ...  Crazy
Но когато Калоян беше малък, си го кърнех като нищо в парка.
Ама се позакривах малко.
С второто обаче (дай Боже да ни огрее това щастие) няма да ми пука толкова.
В началото се прибирах до нас, за да го накърмя и така отиваше поне  1 час изгубено време  ooooh!

# 11
  • Мнения: 8 242
Постоянно, по всяко време, където и да е  Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз съм твърдо против кърменето навън. Налагало се е няколко пъти за 1 година и винаги съм го кърмила на скрито място.

# 13
  • Мнения: 3 810
Аз съм твърдо против кърменето навън. Налагало се е няколко пъти за 1 година и винаги съм го кърмила на скрито място.

и защо?
Е, аз не се развявам, но ми се е случвало в заведение, в такси, а в градинките- даже никой не разбира, дори и да седи на същата пейка.

# 14
  • София
  • Мнения: 12 201
   Най-редовно, дори днес на няколко пъти, който се притеснява да не гледа  на мен не ми пука  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт