Учебници и книжки за 1 клас

  • 514
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Имам момиченце на 4 и съм се замислила за учебници на БГ. Тя ходи на градина по 2ч дневно и знае буквите и цифрите да 20 само, че на английски. Embarassed
Искам някои да ме упъти за надежден саит от където могат да купят онлаин.

А разбира се ако някои реши, че не му трябват вече старите учебници можем да си спретнем един гарадж сеил Laughing

# 1
  • Bristol
  • Мнения: 9 359
Anaili, за сайт не мога да ти помогна. Аз като си ходя в Бг си купувам помагала. Има едни картончета с нарисувани картинки и букви върху тях, с тяхна помощ учих сина на азбуката. Много симпатични работни тетрадки продават в книжарниците Хеликон, мисля че бяха  newsm78 Направени са като западните, но с българските букви и цифри.
Иначе помагалата за първи клас, които съм взимала от БГ, бяха доста скучно направени и ми беше трудно да задържам вниманието на син ми върху тях Sad Втори клас му бяха малко по-интересни, но така и не ги завършихме  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 33
Опитай да намериш трова което ти е необходимо в
www.bg-book . Аз лично сам поръчвала и съм доволна и мойто момченце е на 4 и половина и вече имаме някои книжки от там.
Успех!

# 3
  • Мнения: 33
Поправям се  - www.bgbook.dir.bg

# 4
  • Bristol
  • Мнения: 9 359
Днес попаднах на една тема в Нашите деца, Буквенка и цифренка. Мисля и тези помагала ще ти свършат работа за обучението на български.

Общи условия

Активация на акаунт