Магазин за детски обувки на бул."Патр.Евтимий"25?

  • 955
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Привет, момичета!
Препоръчаха ми магазин за детски обувки на бул."Патр.Евтимий" 25.Споменаха ми, че цените са ниски , а качеството добро.Някой от вас пазарувал ли е там и какви са мненията ви?
Става въпрос за бебе на почти 11 мес.
Магазинът ми беше препоръчан от рехабилитаторката , при която ходим.

Благодаря ви предварително!

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Магазина е собственост на известен ортопед-има различни марки обувки ,предимно К&К и PRIMIGI,за цените не мога да кажа,че са ниски. Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
Има най-различни марки обувки,ортопедични и качествени.Аз съм доволна,купувала съм на К и К и МОД8.

# 3
  • София
  • Мнения: 659
Магазина се казва Най-Най и го препоръчва и доктор Драганов. Освен Колев и Колев и Primigi  има и обувки на Капчица, но незнам какви са им цените, нито пък качеството. На Колев са от 41.90 нагоре с изключение на буйките и пантофките - те са по-евтини
 Ако обувките на Колев  http://www.kolevikolev.com/indexNEW.html  ти харесват можеш да намериш по-евтини (около 30лв.) в Outlet-a им в Младост 1А - базар пътеки и на ул.Цар Самуил № 72 (пресечка на Пиротска). Обувчиците там са намалени, защото са от стари колекции или имат външни козметични дефекти.

# 4
  • София
  • Мнения: 43 904
хиххии той Драганов го препоръчва защото е негов магазина. иначе аз не харесвам въпросните обувки.

# 5
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
хиххии той Драганов го препоръчва защото е негов магазина. иначе аз не харесвам въпросните обувки.

  Е чак пък всичките да не ги харесваш??? newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 43 904
ами всички да....ама то и за това има различни фирми и различни магазини просто тези на мен не ми допадат...фен съм на paqpa, geox, minimen и подобни...просто качеството им е съвсем друго при все, че цените им не са кой знае колко по високиот КиК например....

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 127
Някой скоро ходил ли е там, за да каже дали има нови пролетни обувки, а също така и пантофи?

# 8
  • София
  • Мнения: 659
хиххии той Драганов го препоръчва защото е негов магазина. иначе аз не харесвам въпросните обувки.
Аз пък си мисля, че ако беше негов щеше да има обувчици на Unifit, защото доколкото знам те се правят съвместно с него.

# 9
  • София
  • Мнения: 659
Някой скоро ходил ли е там, за да каже дали има нови пролетни обувки, а също така и пантофи?
Преди две седмици като ходих имаха само новата колекция но Колев и казаха, че чакат скоро време и от другите марки да има зареждане

# 10
  • София
  • Мнения: 43 904
хиххии той Драганов го препоръчва защото е негов магазина. иначе аз не харесвам въпросните обувки.
Аз пък си мисля, че ако беше негов щеше да има обувчици на Unifit, защото доколкото знам те се правят съвместно с него.
ами с такова впечатление съм останала от думите му, а и адреса е на гърба на визитката му....може и да съм в грешка, но що пък ще слага на визитната си картичка адрес на магазин, които няма нищо общо с него....

# 11
  • София
  • Мнения: 325
Майчета нали на обувките на К&К има едни цифрички 1 , 2 или  3
Моето момиченце е на 1.7месеца и незнам от тези на които пиише 2 или 3 трябва да и взема? И какво точно значат тези цифри  newsm78

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 15:05 от npopova

# 12
  • София
  • Мнения: 43 904
Майчета нали на обувките на К&К има едни цифрички 1(само на буйките ) 2 или  3
Моето момиченце е на 1.7месеца и незнам от тези на които пиише 2 или 3 трябва да и взема? И какво точно значат тези цифри  newsm78

аз май недочела се изказах....инач - както е казала мамата след мен... Embarassed

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 17:48 от bubu_to

# 13
Цифрите са свързани с фазите на прохождане: 1 пълзене и пристъпване,2 първи  самостоятелни стъпки, 3 игра- вече може да си ходи супер. Но каквито и да са цифрите много зависи колко е голям крака на детенцето.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Някой скоро ходил ли е там, за да каже дали има нови пролетни обувки, а също така и пантофи?
Най-рано април ще има пролетна стока ми казаха.Само КиК ги е заредил,нито Капчица,нито Мод8.
хиххии той Драганов го препоръчва защото е негов магазина. иначе аз не харесвам въпросните обувки.
Аз пък си мисля, че ако беше негов щеше да има обувчици на Unifit, защото доколкото знам те се правят съвместно с него.
Магазина наистина е на Драганов Peace

Общи условия

Активация на акаунт