бебешка кухня и жълтък

  • 589
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
към мамите ,които ползват услугите на детската кухня,кажете дали слагате допълнително жълтък към пюрето или супата на бебо или това което слагат в кухнята е достатъчно? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 3 672
не слагам

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз не слагам.

# 3
  • БГ
  • Мнения: 1 160
През ден давам жълтък, откакто Марти навърши 8 месеца!
От 7-мия му месец започнахме с млечна кухня и добавям жълтъка винаги в десерта, който давам в 16,00-16,30ч. За обяд му давах малко от супата, малко от зеленчуковото пюре и почти цялото готвено. Вече сме на "голям купон", който е без зеленчуково пюре и ситуацията е следната на обяд - малко супа и всичкото готвено, без техния десерт, предлагам му парченце плод. Към 17,00ч давам десерта от кухнята или с жълтък или с плод и бисквита. Не ми се вярва да застройват с яйце някое от ястията, така че добавям жълтък!

# 4
  • София
  • Мнения: 15 215
Не слагах.
В нашата кухня супите бяха застроени с яйчен меланж.

# 5
  • Мнения: 37
И аз точно това се чудех, дали да слагам жълтък newsm78Вече 1 месец Марти е на кухня и от както е почнал не съм слагала защото ми се струва че супите са застроени.

# 6
  • Мнения: 183
И аз точно това се чудех, дали да слагам жълтък newsm78Вече 1 месец Марти е на кухня и от както е почнал не съм слагала защото ми се струва че супите са застроени.
да застроени са супите днес питах и ми обясниха че ги застройват със сварен жълтък всеки ден,ама дали е достатъчно и те не можаха да ми кажат

# 7
  • Мнения: 153
искам да попитам от кой месец ги записахте на кухня и дали дали готвят хубаво и качествено
Говоря за пловдивските кухни
мерси много предварително

# 8
  • Мнения: 351
И аз не слагам. Още като я записвах питал лелите и те ми казаха, че от кухнята слагат. Събота и неделя когато правя супа за нея, която ядем и ние, наронвам 1 жълтък (но само когато се сетя  Embarassed).

# 9
  • Мнения: 4 621
Не, не съм слагала Naughty

# 10
  • София
  • Мнения: 7 020
Слагах по един жълтък на седмица - в неделя на обяд. Просто не бях сигурна дали това от кухнята е достатъчно. Сега давам по едно яйце два пъти в седмицата.

Общи условия

Активация на акаунт