Търся работа във Варна

  • 1 200
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Не знам дали имам право на такава тема, но предвид другата подобна, която върви в момента, че не можем да насмогваме с деца и на работа, та така. Ако преценят модовете да я изтрият.
Търся си работа с раб.време от най-рано 7.45 до най-късно 17.30, без събота и неделя / може да направя и компромис/. Ако е възможно от време на време да ползвам и някой отпусчица или ако се наложи да изляза за родителска среща или тържество ще бъде много добре.
Няма да пиша образование и умения, ако някой има наистина сериозно предложение да ми пише.
В момента работя от 9 до 18.

# 1
  • София
  • Мнения: 888
Не знам дали имам право на такава тема, но предвид другата подобна, която върви в момента, че не можем да насмогваме с деца и на работа, та така. Ако преценят модовете да я изтрият.
Търся си работа с раб.време от най-рано 7.45 до най-късно 17.30, без събота и неделя / може да направя и компромис/. Ако е възможно от време на време да ползвам и някой отпусчица или ако се наложи да изляза за родителска среща или тържество ще бъде много добре.
Няма да пиша образование и умения, ако някой има наистина сериозно предложение да ми пише.
В момента работя от 9 до 18.

Това сериозно ли е?Щях да ти ударя една градивна критика  ама ще се въздържа.

# 2
  • Мнения: 65
Сериозно е. Приемам всякаква критика, стига да си намеря работа. Laughing

# 3
  • Мнения: 206
Не знам дали имам право на такава тема, но предвид другата подобна, която върви в момента, че не можем да насмогваме с деца и на работа, та така. Ако преценят модовете да я изтрият.
Търся си работа с раб.време от най-рано 7.45 до най-късно 17.30, без събота и неделя / може да направя и компромис/. Ако е възможно от време на време да ползвам и някой отпусчица или ако се наложи да изляза за родителска среща или тържество ще бъде много добре.
Няма да пиша образование и умения, ако някой има наистина сериозно предложение да ми пише.
В момента работя от 9 до 18.


Очевидно не знаеш какво е да си притисната до стената, за да поставяш подобни условия. Пожелавам ти никога да не си, защото после ще се срамуваш от написаното...

Искрено се надявам да не го приемеш за заяждане, защото не съм такъв човек, а като храна за размисъл. Ако е било излишно, подмини мнението ми. Успех!   bouquet

# 4
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Кво скочихте на момичето?  ooooh!
В правото си е да изисква нормални условия-не виждам нищо странно в работно време от 8 до 17:30, събота и неделя почивни, отпуска и пр. Аман от криво разбран капитализъм. Работодателят е, който трябва да дава всичко от себе си, служителят си изпълнява задълженията и си ползва правата, не е женен за организацията си.
Аз чакам критиката, но държа да е градивна и да не включва изрази като "Ами така е на частно и пр", защото това е позиция на работодател-тръвопиец, а не служител със семейство. Също така за мен не е градивна критика-"Не ти се е налагало да търсиш работа".  Sick Така се поощрява експлоатацията на човешкия труд и съкращаването на човешкия живот.
След това изказване ще е градивно да бъда обвинена в социализъм

# 5
  • Мнения: 389
Разбираемо е да имаш такива условия, имаш малко дете и го поставяш над работните ангажименти.

Ти също трябва да проявиш разбиране обаче, защото дори коректните работодатели плащат по-големи заплати на служителите, които не отсъстват.

Имам нещо наум, но напиши какво си завършила, какво умееш и какви езици знаеш. Така по-лесно ще можем да ти помогнем.

# 6
# 7
  • Мнения: 4 651
...
Няма да пиша образование и умения, ако някой има наистина сериозно предложение да ми пише.
...


Според мен това критикуваха. Как да приемеш сериозно човек, който не знае с какво иска да се занимава, айде това добре, ама поне да каже какви умения има  newsm78.

# 8
  • Мнения: 289
Работа има колкото щеш.. но трябва наистина да потърсиш - щото това, което правиш тук, не е търсене... едва ли някой ще ти прати покана на лични, че те чака на интервю утре в 10. Инициативата трябва да идва от теб самата - разгледай обявите, направи си CV, изпрати го на подходящите според теб места. Иначе темата ти напомня малко вица за човека, дето молел Господ да му помогне да спечели шестица от тотото, без да пуска фиш..

# 9
  • Мнения: 206
Кво скочихте на момичето?  ooooh!
В правото си е да изисква нормални условия-не виждам нищо странно в работно време от 8 до 17:30, събота и неделя почивни, отпуска и пр. Аман от криво разбран капитализъм. Работодателят е, който трябва да дава всичко от себе си, служителят си изпълнява задълженията и си ползва правата, не е женен за организацията си.
Аз чакам критиката, но държа да е градивна и да не включва изрази като "Ами така е на частно и пр", защото това е позиция на работодател-тръвопиец, а не служител със семейство. Също така за мен не е градивна критика-"Не ти се е налагало да търсиш работа".  Sick Така се поощрява експлоатацията на човешкия труд и съкращаването на човешкия живот.
След това изказване ще е градивно да бъда обвинена в социализъм
Не, Калина, не сме скочили, поне лично аз не. Разбира се, че е нормално да има искания за живота си. Разбира се! Само се опитах да й кажа, че начинът е неправилен, и то много, и то съвършено добронамерено. След мен вече са й споделили някои от нещата, които фрапират в изказа й.

На авторката на темата още веднъж – успех!    bouquet

# 10
  • Мнения: 793
Кво скочихте на момичето?  ooooh!
В правото си е да изисква нормални условия-не виждам нищо странно в работно време от 8 до 17:30, събота и неделя почивни, отпуска и пр. Аман от криво разбран капитализъм. Работодателят е, който трябва да дава всичко от себе си, служителят си изпълнява задълженията и си ползва правата, не е женен за организацията си.
Аз чакам критиката, но държа да е градивна и да не включва изрази като "Ами така е на частно и пр", защото това е позиция на работодател-тръвопиец, а не служител със семейство. Също така за мен не е градивна критика-"Не ти се е налагало да търсиш работа".  Sick Така се поощрява експлоатацията на човешкия труд и съкращаването на човешкия живот.
След това изказване ще е градивно да бъда обвинена в социализъм

Подкрепят Калина на 1000%

По темата пробвай да оставиш автобиография и CV във фирмите които харесваш и знаеш за такива условия  Peace Едните от учрежденията които отговарят на такива условия са банките, НАП, НОИ и т.н. ама аз все към икономически дейности те дърпам Thinking

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 383

От тук почваш.
Нищо фатално не си направила. Само че, като излизаш на пазара на труда си казваш и какво предлагаш /или преди всичко какво предлагаш/, защото е много важно с какво ще шашнеш работодателя. Изискванията, които си дала са стандартни. Все едно, един работодател да пусне обява - търся човек за работа, ама да работи /ъ?!/ - несериозно звучи, нали!
Ако на пазара няма нещо дето ти харесва, по-големите фирми в страниците си имат раздел Кариери. Харесай си някоя и пробвай. И не забравяй, че си на пазара - търсене, предлагане, преговори.
Успех ти желая!

# 12
  • Мнения: 65
Благодаря на всички за подкрепата  Grinning.
Да имам претенции, защото искам да отделям повече време на детето си, а и не сме машини да работим без почивка, макар, че преди да родя и това съм го правила/срещу съответното отлично заплащане/. В момента не мога да си го позволя, няма на кого да разчитам на 100% за гледането на детето. Където и да отида искат да започна едва ли не веднага, а не е коректно към сегашния ми работодател, да дойда сутринта и да кажа напускам веднага.
По темата- не знам езици/голям минус/, имам техническо образование, но никога не съм работила с тази си диплома. Досега съм работила в сферата на икономиката и офис работа.

# 13
  • Мнения: 202
Пробвай  Зенит! Ползвала съм ги! Доволна съм! Забравих телефона им.

Общи условия

Активация на акаунт