За Bourjoia- вярно ли е, че....

  • 2 803
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 167
За Bourjoia- вярно ли е, че.. през месец март вси1ките им продукти щели да сан 1/2 цена. Някой чул ли е нещо такова?

# 1
  • Мнения: 1 120
аз разбрах,че за макс фактор става въпрос.дори го видях на реклама по тв

# 2
  • Мнения: 274
MAX FACTOR през март месец имат промоция за спиралите си - всички спирали са им по 12лв аз си купиих тази от Мемоарите на 1на гейша и съм доволна Simple Smile

# 3
  • Мнения: 353
MAX FACTOR през март месец имат промоция за спиралите си - всички спирали са им по 12лв аз си купиих тази от Мемоарите на 1на гейша и съм доволна Simple Smile
За Мастърпийс ли говориш?Бива ли я?И аз смятам да се възползвам от тая промоция,но се чудя коя от спиралите им да си избера newsm78,май тази която е най-скъпата,за да има смисъл от промоцията Money.

# 4
  • Мнения: 1 120
MAX FACTOR през март месец имат промоция за спиралите си - всички спирали са им по 12лв аз си купиих тази от Мемоарите на 1на гейша и съм доволна Simple Smile

каква е целта на тази спирала?

# 5
  • Мнения: 1 975
MAX FACTOR през март месец имат промоция за спиралите си - всички спирали са им по 12лв аз си купиих тази от Мемоарите на 1на гейша и съм доволна Simple Smile

каква е целта на тази спирала?

Да имаш поглед на гейша  Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 5 317
не съм чувала за Буржоа

# 7
  • Мнения: 1 120

Да имаш поглед на гейша  Joy Joy Joy

 Laughing това го разбрах,но обем ли придава или дължина,или пък извива?

# 8
  • Мнения: 14 486
ти откъде го чу това за буржоа че един фдт съм си харесала...и за спиралата чакам отзиви момичета, и аз мисля да се възползвам от промоцията на макс фактор ама коя е най-скъпата че не знам? Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 229
Днес си купих коректор на Буржоа и нямаше никакво намаление. Peace И аз знам че има на Макс Фактор за спиралите...може да си взема, че май сега е времето, въпреки че си имам друга. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 14 486
Днес си купих коректор на Буржоа и нямаше никакво намаление. Peace И аз знам че има на Макс Фактор за спиралите...може да си взема, че май сега е времето, въпреки че си имам друга. Simple Smile


ама въпроса е коя е най-хубава, щото аз съм чувала за мастерпийс че не е, например. newsm78

# 11
  • Русе
  • Мнения: 511
Боржоа имат намаление само на течните трайни червила, но естествено цветовете, които са останали са отвратителни! Иначе за спиралите на Мах Фактор е така също да!

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
За подобна промоция не съм чула, но искам само да кажа, че скоро ми се наложи спешно да си взема спирала и избора ми беше между тритe марки с М, избрах MF Lash lift и по-гадна спирала не съм виждала, честно. И по 2 лева да ги пуснат, повече не бих си взела  Naughty

# 13
  • Мнения: 274
да Мастърпийс си взех аз съм доволна с твърда четка е тип гребенче на мен ми придава обем и ги разресва добре.Ползвала съм и др спирали на max factor пак бях доволна а сега за 12лв си струват

# 14
  • Мнения: 1 564
За Макс Фактор е намалението.Сестра ми си купи спиралата 2000 калории и каза,че е много хубава. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт