за цитросепта

  • 2 142
  • 17
  •   1
Отговори
Въпросът ми е следния: Пила ли е някоя от вас, мами, Цитросепт и ако да, забелязали ли сте след това някакви промени в цикъла си???  Rolling Eyes
Питам, защото при мен май така стана, колкото и странно да звучи  newsm78. По-късно ще доуточня. Просто искам да чуя имате ли някакви такива наблюдения.
Благодаря предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 700
Пила съм многократно, но подобни промени не съм констатирала.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 273
Аз пък съм чувала, че не влияе добре на овулацията. Та в този смиксъл може и на цикъла като цяло да се отразява - напр. да се измества.

# 3
  • Мнения: 656
Нали идеята на цитросепта е да се натъпчеш с витамини, като основно има вит. Ц.
А когато искаш да си забавиш цикъла или да го прекратиш, нали пак прибягваш до вит. ц?

# 4
  • Мнения: 3 456
Пила съм многократно, но подобни промени не съм констатирала.
И аз

# 5
  • Мнения: 50
Всъщност моят като че ли беше по-обилен преди да го пия, сега се замислям  newsm78. Иначе пак така си ми закъснява - в рамките на нормалното - както и преди цитросепта. Аз доста време пих - три месеца някъде. От един месец съм го спряла, ще видим сега как ще ми е цикъла. Иначе от него съм доволна много.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 389
Пила съм многократно, но подобни промени не съм констатирала.
И аз
Peace

# 7
  • Мнения: 1 058
Нищо не съм забелязала.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 521
А по време на менстр. не трябва ли да се спира приема на цитросепт?
 Аз така си мисля, т.к. в листовката му пише, че намалявал времето на съсирване, страх ме е от кръвоизлив и затова по време на м. го спрях.
Иначе го пия сериозно от 1 месец и ми закъсня с 3 дена, овулацията ми също се измести по-назад, чудех се дали е от цитросепта, нали съдържал фитоестрогени - това ли е ефекта?

# 9
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
като усетя, че ме заболява гърлото вечер, си правя една чаша вода с 5-6 капки ...на сутринта обикновено съм добре ... ряяяядко пия ....

# 10
  • София
  • Мнения: 2 521
Въпросът ми е следния: Пила ли е някоя от вас, мами, Цитросепт и ако да, забелязали ли сте след това някакви промени в цикъла си???  Rolling Eyes
Питам, защото при мен май така стана, колкото и странно да звучи  newsm78. По-късно ще доуточня. Просто искам да чуя имате ли някакви такива наблюдения.
Благодаря предварително!   bouquet

А какво е странното случило се при теб след пиене на цитросепт?
Сподели все пак!

# 11
 Съжалявам за късното включване!   Rolling Eyes
Аз всъщност ноември месец спрях да пия Ясмин след като го бях пила година и половина. На следващия месец цикълът ми дойде като по часовник и аз се зарадвах, че няма да имам никакви смущения след спирането на хапчетата. Да, ама не! Целият януари месец и няколко пъти през февруари пих Цитросепт и равносметката с цикъла е следната: от декември до сега ми е "идвало" два пъти, през 45-6 дни. И дори това съвсем не беше според мен съвсем нормален цикъл а някакво леко розовеникаво зацапване през ден общо за по 10-тина дни. Просто не знам дори дали е било цикълът ми или не.  ooooh! След първия път ходих при гинеколога ми и той ми каза да пия 2-3мес Геритамин. Пих известно време (не много редовно), но не виждам някаква промяна. И едва сега ми хрумна дали е възможно цялата тая обърквация да се е получила от Цитросепта или е някакво хормонално смущение заради противозачатъчните които спрях???
    Та това е .... май бях много подробна ама....
И благодаря за отговорите ви   bouquet   bouquet   bouquet

# 12
# 13
Да тези неща съм ги чела отдавна , но май нямат връзка с проблема ми с цикъла, или поне аз не виждам такава.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 521
Aаааа, ама ти в 1-я си постинг не си написала най-същественото - че си пила хормоналeн преперат и си го спряла.
Значи този твой проблем както го описваш според мен не е от цитросепта, търси други причини jani.

Общи условия

Активация на акаунт