На какво ли може да се дължи

  • 738
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте, имам проблеми с тана на речените анални фисури. Преди време се влачих около 6 месеца с една такава фисура, след което отидох на доктор специалист по проблема. Верно болката изчезна , може и да е заздравяла, но аз имам чуство че ако не се наливам нон стоп с Дуфалак проблема неизчезва, имам чуство че някой път пак ми се сцепва защото тече кръв.Полагам всички услия но напълно излекуване не се получава SadАко някой има компетентен в тази обалс на медицината нека изкаже мнение   bouquet

# 1
  • Мнения: 4 700
Иzвиняваи zа въпроса ама какво е това анални фисури. Не6то като хемороиди ли е?  Embarassed ако са хемороиди мога да ти кажа едно лекарство. Све6ти4ки. На девер ми много му помогнаха.

# 2
  • Мнения: X
Моя позната имаше същия проблем. След като я оперираха, сега вече всичко е ОК.

# 3
И аз се притеснявам да не се наложи операция Sad А може ли да ми кажеш къде са я оперирали и ако знаеш нещо повече, шият ли , лепят ли, колко време се стои в болница и т.н.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 570
http://medcenter.hit.bg/
Може да питаш тук. Доколкото знам са много добри. Ние ходихме там, но за друго. Успех.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Мъжа ми го оперираха наскоро от анална фисура. Преди това много го болеше и никакви мазила не помогнаха. Оперираха го с епидурална упойка и го пуснаха още същия ден от болницата, не е лежал. Операцията е лека и възстановяването не е тежко, тъй че реши си проблема кардинално и не се мъчи повече.

# 6
  • Мнения: 1 267
А има ли кървене?!

Общи условия

Активация на акаунт