Кафеникаво течение след абразио помогнете

  • 8 602
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте,реших,че трябва да ви пиша.Направиха ми абразио преди месец,но проблема е там,че все още имам кафяво течение.Ходих на гинеколог вече два пъти и той ми казва,че това е нормално.Това не е първото ми абразио преди година ми правиха два пъти.Кажете ми какво да правя ако някой знае да ми пише.МОЛЯ ВИ СЕ ИМАМ НУЖДА ОТ ВАС И ОТ СЪВЕТИ. Cry

# 1
  • Мнения: 4 700
Ами при мен съ6то бе6е така. На 22.01 ми бе6е абраzиото. Имах 3 дни кървене и после само малко ръждиво те4ение. След то4но 6 седмици ми доиде лелката и сега отново имам много, много малко ръждиво те4ение. Бях на преглед  и ме гледаха на ехограф и вси4ко é наред. Надявам се и при теб да е така.   bouquet

# 2
  • Мнения: 4 324
Аз ще те посъветвам да се консултираш с още един гинеколог!
Може матката да не се е изчистила все още, което не е нормално! А може и да са някои гъби или нещо такова.

В коя седмица беше Sad Казаха ли защо се е случило Sad

Успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 626
Наистина е по-добре първо да се консултираш с лекар.
Направи си един преглед,за да може да си по-спокойна!
Пожелавам ти успех!! Hug

# 4
  • Мнения: 806
Не искам да те плаша, защото може и да греша, но при мен след абразиото имаше такова каф.течение  дълго и се оказа че матката не се изчистала добре и се наложи втори път.
Дано при теб не е това Hug
Късмет и най-хубаво е да се консултираш за всеки случай и с още един лекар Peace

# 5
  • Мнения: 69
 ConfusedЗдравейте аз ходих на лекар и той ми казва,че всичко е наред. Sad newsm78Аз лично се чувствам добре,само неудобството от превръзката(с извинение към всички).Лекаря каза да изчакаме мензиса за да видим как ще са нещата. ThinkingПреди година когато не ме бяха изчистили след две седмици получих кръвоизлив така,че той ме успокои,че ако не ме е изчистил пак да съм с кръвоизлив.Кажете какво да правя.Дали да чакам до мензиса или да потърся друг лекар.Ако някой знае добър и компетентен лекар от гр.ПЛЕВЕН да ми пише.   newsm30
 

# 6
  • Мнения: 4 324
Според мен трябва да потърсиш поне още едно лекарско мнение!

Успех

Общи условия

Активация на акаунт