капсули Polygynax

  • 124 099
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
Токущо се прибирам от болницата с резултат на цитонамазката РАР II. Направо ме попари резултата, но... това е факт. Sad Гинеколога ми предписа капсули Polygynax. Нищо повече не ми обясни, думите бяха - Няма място за притеснение, изпълни рецептата. Можете ли да ми кажете повече за тези капсули, има ли момичета,които са ги използвали? Сега непрекъснато си мисля за това и ми е едно такова притеснено и свито....  Cry

# 1
  • Мнения: 241
По време на бременността си имах леко розово-кафяво течение и се шашнах ужасно много.Гинекологът ми каза, че не е страшно, но все пак ми изписа Полижинакс вагинални капсули. Доста четох в нета  за тях, защото на указанията пише /поне доколкото си спомням/,  да не се прилагат по време на бременност.Мисля, че има значение в коя седмица си, да не е в началото. С голям страх все пак реших да ги използвам, но още по-голям беше страхът да няма последствие от нелекуваното течение.Курсът беше 12 дена.Слава богу всичко после беше наред. Успех!!!!

# 2
  • Мнения: 110
Това са глобули с комбинирано действие:антибактериално с широк спектър на действие и противогъбично.Би трябвало да се назначат след изследване за посявка,но естествено на д-рите не им пука за  проблема с резистентността на щамовите и лекуват насляпо.

# 3
  • Мнения: 110
Да добавя,че минималния срок за лечение е 6 дни,но за ефективност трябва 12.

# 4
  • Мнения: 1 802
Токущо се прибирам от болницата с резултат на цитонамазката РАР II. Направо ме попари резултата, но... това е факт. Sad Гинеколога ми предписа капсули Polygynax. Нищо повече не ми обясни, думите бяха - Няма място за притеснение, изпълни рецептата. Можете ли да ми кажете повече за тези капсули, има ли момичета,които са ги използвали? Сега непрекъснато си мисля за това и ми е едно такова притеснено и свито....  Cry

Не виждам защо се притесняваш! PAP II не е притеснителен резултат от цитонамазка. И при мен е така  Simple Smile И на мен ми изписаха Polygynax защото имах кандида. Сигурно имаш гъбичка. Не се притеснявай! Изпълни това което ти е казал доктора и това е   bouquet
Успех!

# 5
  • Русе
  • Мнения: 511
II група не е опасна! Почти всяка жена попада в нея! Аз също. Полижинакс ми изписаха, когато имах гъбички. А ти защо не пита? Оффф, тези доктори.........

# 6
  • Мнения: 1 116
... Оффф, тези доктори.........
Не им дават пари, какво да правят ?!

# 7
  • Мнения: 110
Момичета трябва докторите да обясняват какво са констатирали при един преглед и какво лечение назначават.Това е тяхно задължение,но нашите лекари, по-точно генерацията,които са плод на комунистическото обучение не могат да го разберат,но много бързо схванаха частната практика.
ЗАТОВА ВАШЕ ПРАВО Е ДА СТЕ ИНФОРМИРАНИ И НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ ДА ПИТАТЕ!

# 8
  • Русе
  • Мнения: 511
... Оффф, тези доктори.........
Не им дават пари, какво да правят ?!

Те и на хлабарите не им дават пари, ама пекат хляб! Това е положението в България....но да не товарим темата излишно

# 9
  • Мнения: 106
Няма от какво да се притесняваш. Ползвала съм ги много пъти - антибактериални и противогъбични.

# 10
  • Мнения: 117
Благодаря ви, момичета!   bouquet
Гинеколога ми изписа само 6 броя капсули. Ще ги приложа и дано всичко да се оправи! 

# 11
  • Мнения: 315
Токущо се прибирам от болницата с резултат на цитонамазката РАР II. Направо ме попари резултата, но... това е факт. Sad Гинеколога ми предписа капсули Polygynax. Нищо повече не ми обясни, думите бяха - Няма място за притеснение, изпълни рецептата. Можете ли да ми кажете повече за тези капсули, има ли момичета,които са ги използвали? Сега непрекъснато си мисля за това и ми е едно такова притеснено и свито....  Cry
Аз съм ги ползвала и съм много доволна наистина вършат работа.

# 12
Благодаря ви, момичета!   bouquet
Гинеколога ми изписа само 6 броя капсули. Ще ги приложа и дано всичко да се оправи! 

И АЗ СЪМ ГИ ПОЛЗВАЛА, ИМА ЕФЕКТ, НО С ГЪБИЧКИТЕ НЯМА ОПРАВИЯ

# 13
  • Мнения: 112
На мен ми ги изписаха, защото получих възпаление след раждането. Ефект като че ли нямаше ...

# 14
  • София
  • Мнения: 2 521
Аз ги слагах по лекарско предписание ЗАДЪЛЖИТЕЛНО 12табл. като лекувах ешерихията след операцията. Много са хубави, доволна съм, изтрепват всичко що е бактерия или гъба!
А ПАП 2 е хубав резултат, кой ти е казал да се притесняваш?
Всяка раждала жена или водеща полов живот е с ПАП 2! Не разбрах дали си бременна в момента или не, но лекаря си знае работата, не се притеснявай!

Общи условия

Активация на акаунт