Една молба.

  • 1 024
  • 14
  •   1
Отговори
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Искам да си купя това 
http://www.chariotsatp.co.uk/products/kiddy_board.htm , но нали сме в БГ и разбира се не се внася.
Моля някоя чужбинска мама да провери при тях на каква цена е, и ако е възможно да да ми каже колко ще ми излезе с пощенските разходи.
Предварително благодаря  bouquet

# 1
  • Canada
  • Мнения: 272
Presi - защо не пробваш през e-bay да го купиш. Виж тук например:
http://cgi.ebay.ca/As-NEW-Lascal-Buggyboard-Grab-a-bargain_W0QQi … D4VQQcmdZViewItem
Транспорта до България не е толкова скъп, едва ли ще излезе по-евтино, ако ти го изпратя от тук например.
Иначе в Канада цените са доста по-високи. Нов от това което виждам по сайтовете е от порядъка на 150 CAD. ( с таксите и транспорта до нас ). Отделно за да ти го пратя, едва ли ще е по-евтино от 40 CAD.
Можеш да погледнеш, ако искаш:
http://www.crocodilebaby.com/qs/product/17/531/98969/0/0

# 2
  • Мнения: 11 313
РосиСт, няма как да стане през Ибей, щото те нямат още официален договор за български вариант и рядко има потребители от Европа, които доставят до Бг.

# 3
  • Canada
  • Мнения: 272
Вечерница - идея си нямах, наистина Embarassed
Presi - извинявай че съм те объркала, искаше ми се да помогна. Дано намериш това което търсиш Peace

# 4
  • Мнения: 260
Тази фирма изпраща и до България.
Или ако искаш разгледай направо Тук , може да намериш нещо по интересно.

# 5
  • Мнения: 11 313
Тази фирма изпраща и до България.
Или ако искаш разгледай направо Тук , може да намериш нещо по интересно.
Грами, чудесна информация, но... тя няма да може да се регистрира. България бива отхвърлена като вариант за адресна регистрация в Ибей Confused

# 6
  • Мнения: 1 269
Преси то4но такава гледах преди няколко дена,мисля да взема за щерката.
Цената му е 68 долара,но доставки до Бг не правят Confused

# 7
  • Мнения: 7 091
Мацки, ние имаме подобно нещо, само че по-голямото дете може и да седне, и да стъпи. Казвам го от гледна точка на това, че малкия като се мушне и изправи аз направо нищо не виждам от него и лично за мен изправената позиция не е удобна, така че си помислете и преценете височината на децата преди да го поръчвате това.  Peace
Ще се опитам да ви намеря снимка, макар че от вчера опитвам и нещо не ми се отдава.  Peace

# 8
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Благодаря на всички за отговорите.
Отдавна да бях поръчало от някой Ибей, но не мога да направя плащането. Мисълта ми беше ако не ви затруднявам да ми купи някой едно, за предпочитане втора употреба, пък аз ще преведа по банков път парите заедно с  пощенските разходи.

# 9
  • Мнения: 7 091
Намерих снимка, ето това имаме ние:
http://www.sortprice.com/reviews/Litaf_Seat_2_Go_Safari_Universa … __Open_Box_Return

Преси, мога да се разтърся насам натам за такова, обаче ми се струва, че ако някоя мама от Европа ти намери ще ти излезе по-евтино, тука до 4 Кг е към 60-70$, пък за втора употреба направо не си струва, да не говорим, че е повече от цената на самия продукт.

# 10
  • Мнения: 11 313
Ау, това е велико!
Такива не съм виждала още по нашите улици.
Преси, ако бях знаела, че на някой ще му трябва, нямаше да го продавам нашия миналата седмица.

# 11
  • Мнения: 1 269
Тандури това е супер.  И аз не съм виждала тук такова,а ми се струва много по удобно
А при сгъване на коли4ката,лесно ли се маха newsm78

# 12
  • Мнения: X
Ау, това е велико!
Такива не съм виждала още по нашите улици.
Преси, ако бях знаела, че на някой ще му трябва, нямаше да го продавам нашия миналата седмица.

Има ги и в Европейско, но не си виждала щото практичните германци първо пробват, пък после купуват.
И ние като купувахме нашия бъги борд първо пробвахме няколко модела в магазина, решихме кой е най-удобен за големия разбойник и най-пасва на количката и после го купихме от ибей ново на половината цена от магазина.
Това двойното е много удобно, но проблема е че е супер обемно. За да го монтираш на количката си и да може родителя да ходи що-годе нормално без да се спъва във всяка крачка, трябва дръжката на количката да е изнесена доста назад. Това на едно бъги или по-компактна количка не може да се случи посмъртно.
Във френския ибей тия двойните бордове се продават една идея по-евтино именно заради това неудобство.
Ние имаме такова и сме супер доволни:
http://www.eveiletjeux.com/Produit-113223/buggy-board-zoo.htm

А на момичето което търси бих дала съвет ако може да навие някоя австрийска мама да помогне - цените на пощенските услуги по мои наблюдения там са най-добри. В Италия и Франция например цените на колетите са безобразни!

# 13
  • Мнения: 7 091
Има ги и в Европейско, но не си виждала щото практичните германци първо пробват, пък после купуват.
И ние като купувахме нашия бъги борд първо пробвахме няколко модела в магазина, решихме кой е най-удобен за големия разбойник и най-пасва на количката и после го купихме от ибей ново на половината цена от магазина.
Това двойното е много удобно, но проблема е че е супер обемно. За да го монтираш на количката си и да може родителя да ходи що-годе нормално без да се спъва във всяка крачка, трябва дръжката на количката да е изнесена доста назад. Това на едно бъги или по-компактна количка не може да се случи посмъртно.
Във френския ибей тия двойните бордове се продават една идея по-евтино именно заради това неудобство.
Ние имаме такова и сме супер доволни:
http://www.eveiletjeux.com/Produit-113223/buggy-board-zoo.htm

А на момичето което търси бих дала съвет ако може да навие някоя австрийска мама да помогне - цените на пощенските услуги по мои наблюдения там са най-добри. В Италия и Франция например цените на колетите са безобразни!

Не знам защо си с впечатлението, че е много обемно  newsm78 , аз го ползвам с Венеция на Чиполино, както и с универсалната на Baby Trend, нито една от двете не е много голяма, по простата причина, че аз съм доста ниска и ми трябва малка, лека и удобна количка. Вървя си съвсем нормално зад това допълнение към количката, освен когато Калин реши да си протяга краката напред и да си бърше обувките в панталона ми  Joy.
Аз бъги количка не съм ползвала, така че за нея не мога да дам мнение.
Виждала съм тези допълнения , на които само се стъпва, които Преси е показала и определено не са по-малки от това, което имам аз. Единствената разлика е, че моето е на 2 етажа, иначе на дължина напред са същата работа.
Сваля се буквално с едно натискане, слага се по същия начин. Аз съм много доволна и това лято пак ще си го ползваме живот и здраве, защото Калин още не иска да върви през цялото време на разходката и обикновено на връщане от където отиваме си седи на него. Другият му плюс е, че е много маневрено и не се налага да го бутам и нагласям спрямо количката.  Peace

# 14
  • Мнения: X
Не знам защо си с впечатлението, че е много обемно  newsm78 , аз го ползвам с Венеция на Чиполино, както и с универсалната на Baby Trend, нито една от двете не е много голяма, по простата причина, че аз съм доста ниска и ми трябва малка, лека и удобна количка. Вървя си съвсем нормално зад това допълнение към количката, освен когато Калин реши да си протяга краката напред и да си бърше обувките в панталона ми  Joy.
Аз бъги количка не съм ползвала, така че за нея не мога да дам мнение.
Виждала съм тези допълнения , на които само се стъпва, които Преси е показала и определено не са по-малки от това, което имам аз. Единствената разлика е, че моето е на 2 етажа, иначе на дължина напред са същата работа.
Сваля се буквално с едно натискане, слага се по същия начин. Аз съм много доволна и това лято пак ще си го ползваме живот и здраве, защото Калин още не иска да върви през цялото време на разходката и обикновено на връщане от където отиваме си седи на него. Другият му плюс е, че е много маневрено и не се налага да го бутам и нагласям спрямо количката.  Peace

Ами защото в магазина първо този модел пробвахме на нашата количка. Бях решила че за нашия мързеланко ще е по-удобно да има и как да седне. Да, ама като го монтирахме ми беше абсолютно невъзможно да ходя, трябваше да бутам количката ходейки отстрани. Моята е Кенгуру Даяна (пълна имитация на Пег Перего Прамет). Направо огромен ми се видя тоя двойния борд, пък аз съм и висока на всичко отгоре. Та нашето бордче ни пасна най-добре на количката и Бобо беше най-стабилен на него. Като леснота и бързина на монтаж и демонтаж, здравина и маневреност нямам забележки никакви.
Иначе - щом се продава, значи има и доволни от него, както сте и вие, Тандоори. Аз просто споделям моите впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт