За пътуването

  • 1 169
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 527
Мами,бъдещи и настоящи, пътувате ли често извън градовете в които живеете?Знам че пътуването с кола не е препоръчително,както в началото ,така и в края на бременността.Споделете мнение  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 424
през цялата си бременност се лашках нагоре-надолу  по пътищата Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 773
в 4 месец обиколихме цяла България и най вече планините, така че ако всичко при теб е наред, няма повод за притеснение, спокойно си пътувай  Grinning

# 3
  • Мнения: 5 790
през цялата си бременност се лашках нагоре-надолу  по пътищата Peace

И аз така. Че дори и 9-10 пъти със самолет се возих. А в 6-тия месец ходих с кола до Истанбул и обратно. Ако нямаш никакви оплаквания - мисля, че няма проблем.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 585
Аз а последно пътувах в 7 месец на по-далечно разстояние с кола. Другата седмица (края на 8 м.) мисля пак да пътувам. Надявам се, че всичко ще е наред.Ако се чувстваш добре и нямаш някакви проблеми с бременността, не виждам защо да не пътуваш Peace

# 5
  • Мнения: 10 982
Да, пътувала съм, шофирала съм - без никакви проблеми.
В 8 месец спрях, за да не стане някоя изненада на път и по никое време hahaha

# 6
  • Мнения: 2 677
през цялата си бременност се лашках нагоре-надолу  по пътищата Peace

 smile3521

# 7
  • Мнения: 527
Мен явно ме гони страх нещо,нямам определени оплаквания,пия магнерот и но шпа когато имам болки,иначе шофирам всеки ден в града Simple Smile

# 8
  • Мнения: 296
Аз и по време на бременоста и сега постоянно пътувам. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
Сама си прецени дали ти е комфортно по време на по-дълго пътуване.Имах контракции от 4-ия месец и до края пих Магнерот.Пътувах постоянно,защото работя в друг град по принцип.В седмия месец бяхме на почивка-риболов с мъжа ми и обиколихме язовирите в половин България.
Обаче се чувствах добре при пътуване-и физически и психически.Ако те е страх,аз например не бих пътувала под напрежение

# 10
  • Мнения: 11 607
Ако се чувстваш добре - няма никакъв проблем! Пътувала съм и през трите си бременности - само в началото се пазех. Най-късното ми голямо пътуване бе 2 седмици преди да родя от Благоевград за Добрич - 600км.

# 11
  • Самоков
  • Мнения: 561
До 6 месец пътувах всеки ден по 120км. до работа, а в осмия се возех на мотор  Crazy, но според мен всичко зависи от това как се чувстваш.

# 12
  • Мнения: 574
Не съм слизала от колата за 9 м пътувах 5 пъти до Германия 2 с кола( не съм знаела) и 3 със самолет !Ако се чустваш добре няма от какво да се притесняваш! Peace

# 13
  • Мнения: 151
Аз съм фен на туристическите обекти в БГ,имам книжка с 100 национални обекти и това ,че бях бременна не ме спря да ги обикалям.В 7 месец се качих на Шипка,като преди това бяхме пообиколии няколко други обекта,а след това продължихме за Търново.Моята приятелка непрекъснато повтаряше:"Ти си моят идол" и неможеше да повярва,че с тоя корем се захващам с тези пътешествия.

# 14
  • София
  • Мнения: 275
Непрекъснато бях в движение, дори в 5-ти месец пътувах с автобус в чужбина!

Общи условия

Активация на акаунт