Мъжът ви да пише в бг-мама....

  • 3 401
  • 86
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
... искате ли? А може би пише? Или само чете?  Confused

лично аз не искам да ми се мота тук, това си е моя територия  Laughing да си чете из автомобилните, компютърджийски и тем подобни.

Интересно ми е мнението на съпругите на мъжката част от форума ни.  Simple Smile

Ей този цитат ме накара да пусна темата:

Цитат
Мъжо като надникне тук по форумите,много се кефи и изпълва с ентусиазъм...

# 1
  • Мнения: 6 417
...и да се окаже, че се подвизава с ник Joro 01, а?  Whistling

# 2
  • Мнения: 5 577
Няма земна сила, която да накара мъжа ми да погледне тук. Дори само да надникне.
Няма добро мнение за форума, няма добро мнение и за хората с които се познавам от форума, но хич и няма значение това.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не ща моя да ми наднича тук. Каквото сметна за нужно, му преразказвам ( зелен озъбен емотикон)

# 4
  • Мнения: 2 891
Чете и пише Wink

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 306

Няма добро мнение за форума, няма добро мнение и за хората с които се познавам от форума, но хич и няма значение това.

Аз като ти знам познанствата, го разбирам човека. Русьенски шафрантии. ( широко ухилен емотикон)

# 6
  • Мнения: 25 447
Ха, това и на Първи Април не може да се случи!  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 423
Правя всичко възможно да не чете тука.
Пиша на кирилица. Увивам му се, като се
върне от работа, крия речниците, мълча.

# 8
  • Мнения: 7 837
Има няколко мнения в Татковци. Не влиза вече, защото там няма татковци и му е скучно да чете едни и същи мнения, според него  Laughing
Не се притеснявам, че ще ме чете. Нямам  шизоидно поведение.
С някои теми го запознавам  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 992
Тц, не го искам тук.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 781
И аз не се притеснявам да ми прочете мненията. Друго имах предвид. А и понякога му преразказвам някоя тема.

Но не бих искала да се засичаме из подфорумите.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 7 837
Да му мислят оплакващите се от свекърви, мързеливи мъже, любовни трепети с колеги и пр. недоклатености  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 490
Няма земна сила, която да накара мъжа ми да погледне тук. Дори само да надникне.
Няма добро мнение за форума, няма добро мнение и за хората с които се познавам от форума, но хич и няма значение това.
Същата работа и у нас... Плюе три пъти и се кръсти, като ме види на компа... И даже мисли, че пренебрегвам детето заради форума, моля ви се! ooooh!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Има няколко мнения в Татковци. Не влиза вече, защото там няма татковци и му е скучно да чете едни и същи мнения, според него  Laughing
Не се притеснявам, че ще ме чете. Нямам  шизоидно поведение.
С някои теми го запознавам  Simple Smile

Същото Wink, само дето има 0 мнения. Нямам нищо против и да се разпише редовно, но няма да стане доколкото го познавам Laughing.

# 14
  • Мнения: 4 068
Чете редовно, пише по-рядко. Не ме притеснява факта и никак не ми пречи даже. Форума го кефи много също и познанствата създадени тук. И форумския купон му хареса много нищо, че се беше юрнал с един вагон леко пийнали жени на караоке. Оплака се само от главобол на следващата сутрин.. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт