Хомеопатично лекарство за спиране на кърмата

  • 675
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Здравейте мами. Много съм притеснена. НАлага ми се да спра или да намаля до минимума кърменето. Имам много кърма, но трябва да я спра за 2 седмици. Някой може ли да ми каже името на хомеопатичното лекарство за спиране на кърма.

# 1
  • Мнения: 1 559
Хомеопатичното лечение трябва да бъде назначено от хомеопат. В противен случай ефектът може да не е този, който търсиш, а противоположният... възможни са и много други нежелани промени на духовно, емоционално и телесно ниво... Хомеопатията не е безобидна, ако се предписва от некомпетентни и чели-недочели хора. Важна е индивидуалността на всеки, лечението се изписва след предварително интервю, в което хомеопатът придобива представа за цялостната ти конституция, на базата на която ти дава лекарство.

А опита ли си да намалиш постепенно кърменията и изцежданията? В библиотеката на форума има хубави статии за потискане на лактацията. Вземи си чай от салвия (градински чай) и си слагай компреси от зелеви листа (зелевият лист се намачква, маха му се главната жила) в сутиена - като увехне зеленцето, сменяш. Успех!

# 2
  • Мнения: 1 559
Сега видях и другата ти тема. Ето линк към една статия от библиотеката, която може да ти е полезна:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=13697

# 3
  • Мнения: 133
Никой ли не знае как се казва ?

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Няма как да се прецени кое би ти подействало конкретно на теб - иначе има поне 4-5 хомеопатични, които могат да се ползват в зависимост от случая. Точно затова ти е необходим хомеопат, за да стане ясно кое е подходящото за теб - иначе в най-добрия случай няма да има ефект, а в най-лошия може да си докараш друг проблем. Опитай с естествените методи, споменати в статиите (мамаЕи ти е дала линк) - те също могат да спрат кърмата буквално за дни.

Общи условия

Активация на акаунт