Може ли да съм бременна , а тестът да е отрицателен

  • 11 760
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
Закъснява ми с 3 дни, правих тест и е отрицателен.Какво да си мисля ?

# 1
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Имам една позната, която до 3 седмично закъснение имаше все отрицателни тестове  Thinking

# 2
  • Мнения: 3 116
Доколкото знам може. Пробвай пак след ден - два най-добре и се оглеждай за 2-ра бледа линийка.

# 3
Аз така правих цели три, докато не видях плода на видеозон - в средата на 2-ия месец  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 734
Ина мен първия ми тест беше отрицателен, но се оказах бременна.

# 5
  • Мнения: 6 472
Първият път теста ми беше отрицателен при 3 седмици закъснение. Когато отидох на доктор потвърдиха бременност Grinning

# 6
  • Мнения: 3 146
e, няма що  - много се успокоих!! #Crazy

# 7
  • Germany
  • Мнения: 7 882
Направи си тест утре сутринта с първата урина! Въпреки че на повечето пише че не е необходимо, има разлика.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 227
най-добре е наистина да го направиш сутринта. Първия път когато правих, беше вечерта, след изпита сигурно 2 л.минерална вода за деня, и явно се разрежда урината, з-то беше отрицателен. След два дни си стана положителен.

# 9
  • Мнения: 1 517
На мен ми е закъснявало с 3-4 дена, без да съм бременна. Струва ми се, че понякога зависи от нагласата - ако си мислиш, че няма да дойде, не идва, или по-точно закъснява.

# 10
  • Мнения: 3 200
Цитат на: Moni
Направи си тест утре сутринта с първата урина! Въпреки че на повечето пише че не е необходимо, има разлика.


Има разлика, въпреки че пише на тестовете, че няма. На мен първия ми тест беше отрицателен, и после повторих сутринта по съвет на гинеколкога ми - и беше положителен

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Мама Кенга, честито попълнение за джоба...  Grinning
Задай въпроса в съседния форум Искам бебе, или по -скоро порови стари теми - има го този въпрос, и има много обстоятелствени отговори как и защо.

# 12
  • Мнения: 8 769
Подушвам хубава новинка.... Flutter

# 13
  • Мнения: 3 146
не ми се струва хубава такава новина............ Close

# 14
Цитат на: mama kenga
не ми се струва хубава такава новина............ Close
То вярно, в тоя процес на местене само ще ти е до бременеене, ама пък....погледни хубавата страна - ще си имате още един сладък бонбон като Меденка Wink  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт